Çocuklar Duymasın 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde yaşanacak olanlar herkes tarafından merak ediliyor.

Çocuklar Duymasın 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak ve yaşanacak herkes tarafından oldukça merak ediliyor. Çocuklar Duymasın bizlerle 14 Ocak günü yeni bölümüyle buluşacak. Yeni bölümün oldukça heyecan getireceği yayınlanan fragmandan görülebiliyor.

Sahip olduğu karakter gereceğince Sert görünen ve aslında bir o kadar duygusal olan ve bu duygularını göstermeyi istemeyen Haluk ile Meltem'in evliliklerinde ve dostlarıylaolan ilişkileri bizleri hem güldürüyor hem de bazı zamanlarda hüzünlendirmeye devam ediyor. Romantik bir yapıya sahip olan ve aynı zamanda modern bir hayat sürmeye çalışan Meltem'in Haluk'tan büyük bir ilgi beklediği elbetteki biliniyor. Artık Çocuklar büyümüşler ve belli bir yaşa gelmişlerdir. Bu nedenle iki çocukta büyüdükleri için evden ayrılmışlardır. Bu nedenle Meltem ve Haluk başbaşa kalmışlardır. Lakin Haluk ve Meltem Emine ile kayınvalidesi olan Kükrek Kadriye nedeniyle bir türlü yalnız kalamamışlardır. Çünkü Kükrek Kadriye sürekli olarak evlerine gelmekte ve bu gelişlerde oldukça renkli olaylar meydana gelmektedir.

Bilindiği üzere Beton Orçun ve Merve'nin TEOG sınavına hazırlanıyor olmaları Dominant Teyze Gönül ve Zero Tuna'nın hayatlarında TEOG'un büyük bir rol oynamasına neden olur. Dominant Teyze Gönül çocukların başarılı olmaları konusunda sürekli olarak onların üzerinde baskı kurar. Ayrıca çocuklara bir takım yasaklar getirir. Bunlardan bir tanesi internet kullanımını yasaklamasıdır. Bu nedenle aile içerisinde oldukça komik anlar yaşanır.

Çocuklar Duymasın 23. Bölüm 2. Fragmanı ile de bizleri oldukça renkli ve komik bir haftanın beklediğini söyleyebiliriz. Aşağıdaki linki kullanarak Çocuklar Duymasın 23. bölüm 2. fragmanını kolayca izleyebilirsiniz.

izlemek için tıklayınız

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın 23. Bölüm Çocuklar Duymasın 23. Bölüm Fragmanı Çocuklar Duymasın Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film