Bahtiyar Ölmez 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Bahtiyar Ölmez 3. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Bahtiyar Ölmez 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında kısa bir süre önce yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümleri oldukça beğenilen dizinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahtiyar Ölmez 3. bölüm fragmanı sitemiz üzerinden izlenebilir. Sahip olduğu konusu ve oyuncu kadrosuyla adından oldukça söz ettirecek gibi görünen dizisinin yeni bölümü de merakla bekleniyor. Cumartesi günleri izleyicisiyle buluşan dizinin bu haftaki bölümünde yaşanacaklar herkes tarafından merak ediliyor.

Bahtiyar yeni bir hayata başlamıştır. Bununla birlikte yeni adımını attığı evinde beklemediği bir sürpriz ile karşılaşmıştır. Aşık olduğu ve ilk görüşte kendisine tutulduğu Aylin artık eşi olarak karşısında durmaktadır. Aylin ile Rıfat arasındaki evliliğin sahte olduğunu bilmeyen Bahtiyar bunun gerçekmiş olduğunu düşünerek hareket etmektedir. Ayrıca Rıfat'a gösterdiği davranışların aksine Tahir'e oldukça sevgiyle davranmaktadır.

Yaşanan bu durumlar neticesinde Bahtiyar nerdeyse gerçek kimliğini açıklama eşine gelmiştir. Ayrıca Aylin'in babası olan Aytekin İstanbul'un ünlü mafyalarından biridir. Hesap sormak için çoktan yola koyulmuştur bile. Dizinin gelecek bölümü sahip olduğu bu konusu ile oldukça merak uyandıracak gibi görünüyor. Dizinin 3. bölüm fragmanını sitemizden kolayca izleme imkanına sahipsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak dizinin gelecek bölüm fragmanını izleyebilmeniz mümkündür.

3. bölüm fragmanı izle

Bahtiyar Ölmez Bahtiyar Ölmez Fragmanı Bahtiyar Ölmez 3. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film