Apple tarafından macOS Catalina 10.15.1 Güncellemesini Yayınladı. AirPlay 2 ve Yeni Özellikler

Apple tarafından macOS Catalina 10.15.1 güncellemesi yayınlandı. AirPlay 2 için yeni özellikleriyle birlikte gelen sürüm daha çok kullanışlı olacak görünüyor.

Apple tarafından macOS Catalina 10.15.1 Güncellemesini Yayınladı. AirPlay 2 ve Yeni Özellikler

Bir süredir beklenen macOS 10.15.1 güncellemesi, Apple tarafından bugün yayınladı. Ücretsiz indirilme imkanı sunan macOS 10.15.1 güncellemesini App Store mağazalarından uyumlu olan tüm mac bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz. Güncelleme beraberinde çok önemli yenilikler ve özellikleri de getirmektedir. Şimdiye kadar mesajlar kısmında yaşanan sorun güncellemeyle birlikte ortadan kaldırılmıştır. Güncelleme iTunes kütüphanesini ortadan kaldırsa da, Podcasts, Music ve TV uyugulamalarıyla İTunes'un yerini almış durumda. Her uygulamaya getirdikleri yenilikle birlikte, fotoğraflar uygulamasında dosya isimlerini görebilme imkanını sunuyor. Son görülen kişinin, kişiler uygulamasında karşınıza çıkma sorunu da çözülmüştür. Kapladığı alan her ne kadar büyük olsa da, kullanıcılar için kolaylık sağlamada büyük bir adım olmuş durumda. 

AirPlay 2, bu güncellemenin içerisinde gelen en önemli unsurlardan biri. iOS güncellemesinde gelen emoji yeniliğini macOS 10.15.1 güncellemesinde de görebilmekteyiz. HomeKit ve HomeKit Secure Video için ayrı ayrı destekler de güncellemenin içerisinde.

Yükseltmenin içinde yer alan güvenlik önlemleri kullanıcıların da oldukça ilgisini çekmiş durumda. Mac kullananlar, Siri kayıtlarını isterlerse Apple ile paylaşmama lüksüne sahip olacaklardır. Güncelleme bir yenisi gelene kadar Mac kullanıcıları tarafından rahat ve güvenli bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır.  

macOS Catalina 10.15.1 AirPlay 2 macOS güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor