iOS 13.2 Güncellemesi Yayınlandı! Güncelleme Alan Telefonlar Ve Yeni Özellikler

iOS 13.2 güncellemesi İPhone cihazları için yayınlandı. iOS 13.2 güncelleme alan telefonlar belirlendi. Gelen yeni özellikler ve yenilikler oldukça dikkat çekiyor.

iOS 13.2 Güncellemesi Yayınlandı! Güncelleme Alan Telefonlar Ve Yeni Özellikler

iOS 13, piyasaya çıkmasıyla birlikte, yazılım hataları ve bir kısım sorunlarla kendinden söz ettirmiştir. Apple, tüm bu sorunları gidermek adına iOS 13'ün hemen ardından iOS 13.1'i hız kesmeden yayınladı. Fakat bu sürüm de kullanıcıları tatmin etmemiştir. Bunun aradından 13.2 için kolları sıvayan Apple mühendisleri oldukça yoğun bir çalışma içerisinde birçok hatayı düzeltttikten sonra üstüne ekstra özelliklerle iOS 13.2 sürümünü sunmuşlardır. 

Yazılım hataları ve bir kısım düzeltmelerin ağırlıklı olduğu bu sürümde, geliştirme açısından oldukça güzel iyileştirmeleri de bünyesinde barındırmaktadır. Özeliikle kamera iyileştirmesi dikkat çekmektedir. Deep Fusion teknolojisiyle, orta ve düşük derecedeki ışık ortamında bile, oldukça kaliteli fotoğraf çekimleri sunmaktadır. Günlük kullanımda işimize yarayacak birçok yeni emoji de bu sürümle birlikte gelmiştir. Ayrıca yeni gizlilik kontrolleri, kullanıcının ufak detayları yakalamasına imkan sağlamıştır. 

Hangi telefonların bu güncellemeyi alacağını söylemeden önce, iOS 13 ve sonraki sürümler için güncelleme boyutunun arttığını ifade edebiliriz. 527,7 mb lık bir güncellemeyle iOS 13.2 güncellemeyi alan telefonlara sunulmuştur. İşte bu telefonlar ise;  İPhone XS Max , İPhone 8 Plus, İPhone 11 Pro, İPhone 6s Plus, İPhone XS, İPhone SE, İPhone 11 Pro Max, İPhone 8, İPhone 7, İPhone 7 Plus, İPhone 6s, İphone X, İPhone XR, İPhone 11.

 

IOS IOS güncelleme IOS 13.2 güncelleme IOS 13.2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor