GTA 5 Online İçin Transform Races Güncellemesi Gelecek

Dünyanın en çok oynanılan oyunları arasında yer alan GTA 5 Online için Transform Races güncellemesi geleceği Twitter üzerinden duyuruldu.

GTA 5 Online İçin Transform Races Güncellemesi Gelecek

Herkes tarafından neredeyse oynanmış olan ve çok sevilen GTA 5'in online oyun versiyonu olan GTA Online için yeni bir güncellemenin geleceği Rockstar'ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Rockstar Twitter hesabı üzerinde yapmış olduğu duyuru ile birlikte Transform Races güncellemesinin yakında geleceğini belirtmiş oldu. İlk piyasaya sürüldüğü günden bu yana pek çok güncelleme ile oyuncularının beğenisini kazanmaya devam eden GTA Online, yaptığı yenilikler sayesinde tazeliğini korumaya devam ediyor.

Yapılacak yeni Transform Races güncellemesi ile birlikte dönüşen araçların ve onların havada gerçekleştirdikleri savaşları izleyebileceğiz. Transform Races DLC'si sayesinde oyuna yepyeni bir hava katılmış olacağı aşikar. GTA 5'in çıkmasından bu yana yaklaşık olarak 4 yıllık bir süre geçmiş olmasına rağmen her ay sürekli olarak yeni kullanıcı edinmeye devam ediyor. Sahip olduğu başarıyı korumak ve devam ettirmek isteyen Rockstar ise yeni DLC ve güncellemeler ile oyunun tazeliğini korumaya devam ettirmekte kararlı görünüyor. Tabi ki yapılan bu güncellemeler Rockstar'ın daha fazla para kazanması anlamına geliyor. Şirketin 2017 yılının ikinci çeyreği içerisinde 400 milyon doların üstünde bir gelir ettiği de biliniyor.

GTA Online'ın sahip olduğu başarısı oyunun güncellemelerinin artmaya devam edeceğini gösteriyor. Yeni güncelleme ile birlikte dönüşebilen araçlar ve bunların yarışlarını gerçekleştirmek bizleri bekliyor. Transform Races sayesinde gökyüzünde geçireceğimiz eğlenceli saatler bizleri bekliyor. Ayrıca güncellemeyle birlikte iki modun daha geldiğini hatırlatmakta yarar var. Birini öldürdüğünüzde ölüm cezasını çekinceye kadar işaretli olarak kalmanız ve ikincisi de hava savaşları için it dalaşı yapabilecek olmanız diyebiliriz.

GTA 5 GTA Online Transform Races
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film