Apple Airpods Pro Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Apple Airpods Pro'yu geçtiğimiz pazar günü açıklayan Apple tarafında Apple Airpods Pro fiyatı konusunda yeni gelişme meydana geldi. İşte Apple Airpods pro özellikleri ve ülkemizdeki fiyatı.

Apple Airpods Pro Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Apple, teknolojinin birçok alanında kendine has özellikleriyle ürettiği ürünlere bir yenisini daha ekledi. Apple Airpods Pro, pazar günü ilgilenenlerin beğenisine sunuldu. Çarşambadan itibaren yeni özellikleriyle birlikte satışa sunulacak olması, sevenlerinin ilgisini bir hayli artırmış durumda. Bu yeni kulaklık, oldukça kaliteli özellikleriyle birlikte gelecek. 

Airpods Pro, kablosuz olma özelliğiyle kullanım rahatlığını sunuyor. Ses kalitesinin artması için tasarımına ufak dokunuşlar yapılmış. Kulak içi kulaklık formunda yapılan değişikliklerle, dışardan gelen sesleri en aza indirmiş durumda. Adaptive EQ (uyum sağlayabilir dengeleyici) özelliği ses kalitesini artırmış,tasarımında yapılan değişiklerse, kulağa daha rahat oturma ve kulağınızdan düşmeyi engellemede rakiplerini geçmiştir. Ayrıca aktif gürültü engelleme ve şeffaflık modu gibi kullanım kolaylıkları da var. 

Apple Airpods Pro, kullanım yerinden dolayı kendisine eklenen ter ve suya karşı dayanıklı olmasıyla geliyor. Çift mikrofon sistemi, sesi daha canlı bir şekilde iletiyor. 5 saat kullanım süresi sunmakla birlkikte, kulaklıkla konuşma durumunda bunu 3,5 saat olarak göstermektedir. Aktif gürültü engelleme özelliğiyle 4,5 saat boyunca ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürünün içerisinde yer alan kablosuz şarjlı kılıf 1 günü aşan dinleme ve 18 saatten fazla aktif konuşma hizmeti sunmaktadır. 

Tüm bu özellikler ve Apple kalitesi, fiyat açısından çıtayı yukarı taşımış durumda. ABD'de 249 dolardan satışa sunulan bu kulaklık Türkiyede 1899 TL'lik satış fiyatıyla sunulacak. 

Apple Airpods Pro Apple Airpods Airpods Pro Apple kulaklık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor