Google Play Store, En İyi Uygulamalar Listesini Değiştiriyor!

Google Play Store üzerinde yeni bir değişikliğe daha imza atılıyor. En iyi uygulamalar listesi farklı bir görünüme sahip olacak gibi görünüyor.

Google Play Store, En İyi Uygulamalar Listesini Değiştiriyor!

Google, Play Store üzerinde yaptığı güncellemelerine ve değişikliklerine hız vermeden devam ediyor. Google, Play Store üzerinde yeni bir değişikliğe daha imza attı. Gerçekleştirmiş olduğu yeni değişiklik ile birlikte arayüzünde biraz daha işlevsel olmaya çalışan Google, bu yeni değişiklik ile birlikte ilk 10 listesini daha açık hale getirmeye çalıştı.

Daha önceden Google Play Store'da yapılan organizasyon değişiklikleri ile birlikte farklı türdeki medyaları kendi özel sekmelerinde bir araya getirmişti. Yeni yapılan arayüz güncellemesi ile birlikte uygulamaların sahip oldukları sıralamaları daha iyi gösterebilmek adına eğer uygulama ilk 10 içerisinde yer alıyorsa bunu belirten bir sıra numarasına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulama yükleme sayfasında yer alan yükle butonunun hemen altındaki kısımda sıralama bilgisine yer veriliyor. Ayrıca bu sıralama bilgisi uygulamanın hangi listede kaçıncı sırada olduğunu gösteriyor. Ayrıca bu sıralama linkine tıkladığınızda o listelemedeki tüm uygulamalar karşınıza çıkarılıyor. Böylelikle o kategorideki en iyi uygulamaları görebilme ve buna göre karar verme imkanına sahip olunuyor.

Bu yeni gelen güncellemede verilen listelerin 10 adet uygulama gösterdiğini belirtmekte yarar var. Önceden sınırsız bir en iyi listesi görülebiliyordu. Lakin artık sadece on en iyi uygulamayı görmek kafa karışıklığınında önüne geçilmesine yardımcı olacak gibi görünüyor. Ek olarak belirtmemiz gerekiyor, şu an için bu güncelleme belirli cihazlar üzerinde görülebilir durumdadır. Yakın bir zamanda test işlemleri bittikten sonra büyük ihtimalle herkesin kullanımına sunulacaktır.

Google Play Store Play Store En İyi Uygulamalar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film