iOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı

Apple tarafından iOS 11.0.2 güncellemesi yayınlandı ve iOS güncellemesi nasıl yapılır detaylar haberimizde yer alıyor.

iOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen iOS 11.0.1 güncellenmesinden yaklaşık bir hafta sonra Apple tarafından iOS 11.0.2 güncellemesi yayınlandı. İlk yayınlandığı andan itibaren pek eleştiri oklarına maruz kalan ve kullanıcılar tarafından hataları tespit edilen iOS 11'in hatalarının giderilmesi için yayınlanmış olan iOS 11.0.1'den hemen bir hafta sonra iOS 11.0.2 gelmiş oldu. Yazılımsal olarak bulunan hataların giderilmesi için çıkarılmış olan güncelleme ile birlikte aslında bir değişiklik gelmiyor. Bu güncellemenin yapılmasının amacı tamamen yazılımsal olarak bulunan hataların ortadan kaldırılması diyebiliriz.

iPhone ile iPad için hata düzeltmelerini ve iyileştirmelerini içeren güncelleme kısa bir açıklamaya sahip. Aşağıdan sizler için güncelleme notlarını paylaşıyoruz.

1. Telefon görüşmeleri esnasında alıcı tarafından gelen cızırtılı yani statik ses sorunları çözüldü.
2. Telefon içerisinde bazı resimlerin ve fotoğrafların gizli kalmalarına neden olabilecek sorun çözüldü.
3. S/MIME şeklinde şifrelenmiş olan e-maillerde yer alan eklerin açılmaması sorunu çözüldü.

Geçtiğimiz hafta yayınlanmış olan iOS 11.0.1 güncellemesi ile birlikte Apple aslında yeni işletim sisteminde yer alan hataların çoğunu gidermişti. Gerçekleştirilen bu güncelleme ile birlikte belirlenmiş olan diğer hataların da giderilmiş olması muhtemel olarak karşımıza çıkıyor.

iOS Güncellemesi Nasıl Yapılır

Sahip olduğunuz cihazın menü ekranı üzerinden "Ayarlar" seçeneğine girdikten sonra "Genel" seçeneğinden "Yazılım Güncelleme" yazmakta olan seçeneğe tıklamanız yeterlidir.

iOS iOS 11 iOS Güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film