Yeni Gelin 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yeni Gelin 19. Bölüm fragmanı yayınlandı, gelecek hafta neler olacak? Son bölümde neler yaşandı bunların hepsini haberimizden okuyabilirsiniz.

Yeni Gelin 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

SHOW TV ekranlarında sevenleriyle Cumartesi günleri buluşan ve oldukça beğenilen Yeni Gelin 19. bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek bölüm kendinden oldukça söz ettirecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Kalender ağanın konağın düzenini tekrardan kontrol altına alışını ve Bella'nın hastalığının iyileştiğini gördük. Bu bölüm bizleri daha da heyecanlı sahneler bekleyecek gibi görünüyor.

Cumartesi günü yayınlanmış olan 18. bölümü ile birlikte Karadeniz maceralarına devam etmiş olan Bozoklar, yaşadıkları yerde yer alan karantinanın sonlanmasıyla birlikte tekrardan Adana'ya geri dönüş yapmışlardır. Müsellim, Kalender ağanın yokluğunda kendisini ağa ilan ettiği için, ahali Müsellim'i yeni ağa olarak karşılarında gördüklerinde büyük bir şok yaşarlar. Baran ile Dilan'ın tekrardan konağa dönmüş olması Ferhat, Şirin ile Baran'ı tekrardan rahatsız etmiştir. Kalender ağa Müsellim'in yaptığı saçmalıkları düzeltmeye çalışırken bir taraftan düzeni sağlamak için uğraş verdi. Hamile olduğunu düşünen Bella yanına Hazar'ı alarak doktora gitti. Doktordaki muayene ve sonuçların ardından hastalığından kurtulduğunu öğrendi. Bella'nın iyileştiğini öğrenen konak halkı bunu oldukça sevinçle karşıladı.

Konak halkı Türkmen'e görücü olarak gelecek kişinin bir Arap şeyhi olduğunu öğrenir. Arap şeyhinin karşısında mahçup olmak istemeyen ve bunun için hazırlık yapan konak halkı, şeyhin aslında Şirin için geldiğini öğrendiklerinde hüsrana uğramışlardır. Dizinin son sahnesinde ise aylardır merakla beklenilen Gökhan beraberinde bir sürprizi de getirmiş oldu. Yeni bir gelini getirmiş olan Gökhan, konakta işlerin değişmesine sebep olacak gibi görünüyor.

Yeni Gelin 19. Bölüm Fragmanı İzle

Yeni Gelin 19. bölüm fragmanı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Yeni Gelin Yeni Gelin 19. Bölüm Yeni Gelin Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film