Çukur 3. Sezon 2. Bölüm (69. Bölüm) Fragmanı - Sadettin İş Başında!

Çukur 3. Sezon 2. Bölüm yani 69. bölüm Fragmanı yayınlandı. Sadettin sahalara geri dönüyor. Yamaç yeni planlar peşinde gibi duruyor.

Çukur 3. Sezon 2. Bölüm (69. Bölüm) Fragmanı - Sadettin İş Başında!

Show TV'nin sevilerek izlenilen ve pek çok takipçisi bulunan Çukur dizisi yeni sezon 2. bölüm fragmanı ile yine bomba gibi bir bölümün haberini verdi. İlk olarak yayınlanan sneak peek videosunda Aliço babası yüzünden oldukça zor bir durumun içerisinde görünüyordu. Çukur 3. sezon 2. bölüm fragmanı yani çukur 69. bölüm fragmanı içerisinde Vartolu Sadettin hapisten çıkıyor ve diğer kardeşleri kendisine hain olarak sesleniyorlar.

Bir önceki bölümde kendisinden İdris Koçovalı'nın katilinin kim olduğunun bulunması istenmişti. Bu durum karşısında oldukça zor duruma düşen Sadettin'in neler yapacağı merak konusuydu. Ayrıca durumların düzelmesi ve kardeşlerin tekrardan bir araya gelmesi hususunda muhtemelen bir oyun içerisinde olacaktır diye tahmin ediliyor. Ek olarak Yamaç planlarına kaldığı yerden devam ediyor. Babasının intikamını almak için yeni planlar peşinde gibi görünüyor.

Fragmanı yorumlayan kişilerin Vartolu Sadettin'in bağımsız hareket edeceğini düşünmekteler. Lakin bağımsız hareket ediyor gibi görünüp aslında kardeşleri ile bir şeyler planlayabilir. Tabi ki bunlar tamamen yorum. Yeni bölüm ile bazı konular hakkında net durumlar oluşacaktır. Ek olarak gelecek bölümlerde Sadettin'in neler yapacağını görülecektir. Çukur dizisi yeni sezon içerisinde oldukça iyi gidiyor. Heyecanlı bölümler bizi bekliyor gibi duruyor.

Çukur 3. sezon 2. bölüm yani 69. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

çukur çukur dizisi çukur fragman çukur yeni sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor