Vuslat 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Vuslat 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı. Yeni bölümde pek çok sırların ortaya çıkma durumu söz konusu gibi görünüyor.

Vuslat 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile pazartesi günleri buluşan Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vuslat 22. bölüm 2. fragmanı şu an yayınlanmış durumdadır. Yeni bölümde pek çok merak edilecek sırların ortaya çıkışı ile dizinin oldukça karmaşık bir hâle bürüneceğini söyleyebiliriz.

Son Bölümde Yaşananlar

Visal'e gerçekleştirmiş olduğu yolculuk esnasında Aziz ölüm ile burun buruna gelmiştir. Aziz ile Feride ikilisi daha öncesinde pek çok engeli aşmış oldukları için bu sefer de tekrardan bir araya gelmeyi başarırlar. Lakin artık durumlar eskisi gibi olmayacak. Aziz gemileri yakmaya hazırlanmışken, Feride için beklenmeyen bir davetiye gelmiştir. 

Aziz ile Feride zehirlenmişlerdir. Kerem vurulmuştur. Tahsin ise polisle karşılaşmıştır. Gece sonunda iki ailede büyük kayıplar vermiştir. Gelecek bölümlerde yeni sırlar artık geçmişte ve tozlu raflarda yer almayacak gün yüzüne çıkmaya başlayacak gibi görünmektedir. Holding için işlerin kötüye gitmesini durdurmak için Sultan işlerin başına geçmesi nedeniyle aile içerisinde hızlı bir büyüme yaşamak zorunda kalan biridir. Nehir arka planda holdingi yönetiyor gibi olsa da, Feride ile birlikte işleri yürütmek zorunda kalacağının farkında varmıştır.

Vuslat 22. Bölüm 2. Fragmanını izlemek için tıklayınız

vuslat vuslat fragman vuslat dizisi fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor