Rüya Dizisi 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı - İZLE

SHOW TV ekranlarının sevilen dizisi Rüya 9. Bölüm fragmanı dün yayınlandı. Gelecek bölüm neler yaşanacak hepsi fragmanda yer alıyor.

Rüya Dizisi 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı - İZLE

SHOW TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Rüya Dizisi 9. Bölüm Fragmanı dün yayınlandı. Yayınlandığı andan itibaren pek çok seveni tarafından ilgiyle izlenen fragmanı henüz izlemediyseniz sitemiz üzerinden kolayca izleme imkanına sahipsiniz. Dizinin gelecek bölümü kendisinden oldukça söz ettirecek gibi görünüyor. Fragmandan yola çıkarak dizinin gelecek bölümünde heyecanın doruk noktasına ulaşacağını tahmin edebilirsiniz.

Rüya Dizisi Konusu

SHOW TV her yaz olduğu gibi bu yazda oldukça güzel dizileri ekranlara getirmeye devam ediyor. Hayalinde çok iyi bir tasarımcı olmak isteye Elif, dünyaca ünlü tekstil veliahtı olan Bulut Giray ile tanışmıştır. Bu tanışma neticesinde ikili arasında oldukça büyük bir aşk doğmuştur. Lakin her aşkta olduğu gibi ikili arasındaki aşktada oldukça fazla engel yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi Elif'in üvey anne zoruyla kendisinden oldukça yaşlı olan bir adamla evlendirilmeye çalışılmasıdır. Kendi hayatını kurtarmak ve geleceğinden emin olmak isteyen Gülendam, sırf kendi mutluluğu için üvey kızının hayatını mahvetmeyi göze almıştır. Diğer yandan üvey kız kardeşleri de Elif'e karşı kıskançlık duyguları beslemekte ve onun iyiliğini düşünmemektedir. Tüm bunlar yaşanırken Bulut ise aşkına sahip çıkmak adına elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.

Zengin bir ailenin oğlu olması nedeniyle, ailesi tarafından çevreden zengin bir ailenin kızıyla evlendirilmeye çalışılan Bulut'ta kendi tarafında mücadelesini vermektedir. Tüm bunlar yaşanırken Bulut'un sahip olduğu diğer erkek kardeşi Alaz ise hain ve kötü planlar içerisindedir. Etraflarını çevirmiş olan bu kötülüğe karşı ikili ayakta kalabilme mücadelesi ve aşklarını koruma savaşı vermektedirler.

Dizinin gelecek bölümünü şimdiden merakla bekliyoruz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak dizinin 9. bölüm fragmanını kolayca izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Rüya Rüya Dizisi Rüya Fragmanı Rüya 9. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film