Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Filmi Afişi Belli Oldu

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi için hazırlanmış olan tanıtım afişleri arasından halk oylaması ile kullanılacak afişin seçimi gerçekleştirildi.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Filmi Afişi Belli Oldu

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi için hazırlanmış olan 15 adet farklı tasarım içerisinden halk oylamasıyla filmin tanıtımı için kullanılacak olan afiş seçilmiş oldu. Ülkemiz için çok büyük başarılara imza atmış ve dünya genelinde Cep Herkülü olarak lakaplandırılmış olan milli sporcumuz Naim Süleymanoğlu'nun hayatının anlatılacağı filmin çekimleri son hızla devam ediyor.

Pek çok Avrupa ve dünya şampiyonluklarına sahip olan milli sporcumuzun hatırasını yaşatmak için gerçekleştirilen bu biyografi filminde oldukça yetenekli oyuncular ve ünlü isimler rol almaktadır. Seçilen afiş içerisinde başarıya giden yolda tüm Türkiye senin arkanda mesajı verilmiştir. Naim Süleymanoğlu'nun rekorlar kırmak için podyuma çıkarken arkasından onun omzuna dokunmuş olan el şeklinde seçilmiş olan bu afişle Türk halkı yeni Naim'lere arkanda Türk halkı var mesajı vermek istemiştir.

En son ikinci tanıtım fragmanı yayınlanmış olan filmin 25 Ekim'de sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor. Filme oldukça büyük bir kitlenin gideceği ve ülkemizde bir dönem bizlere pek çok gururu yaşatmış olan milli sporcumuzun hatırasını özlemle anılacağı düşünülüyor. Gelecek günlerde film hakkında yeni detaylar ortaya çıktıkça sizlere bilgi aktarmaya devam edeceğiz. Filmin fragmanlarını Youtube üzerinden izleyebilir ve 25 Ekim'de sporcumuzun biyografi filmini sinemalarda izleyebilirsiniz.

Naim Naim Süleymanoğlu Cep Herkülü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor