Cesur ve Güzel 28. Bölüm Yayınlandı mı?

Star Tv'nin sevilen dizisi Cesur ve Güzel'in 28. Bölüm fragmanı daha henüz yayınlanmadı.

Cesur ve Güzel 28. Bölüm Yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana büyük bir beğeni toplayan ve sahip olduğu yıldızlarıyla göz kamaştıran dizinin 27. bölümü bu hafta yayınlanmıştı. Dizinin sevenleri Cesur ve Güzel 28. bölüm fragmanı için meraklı bir bekleyiş içerisine girdiler. Dizinin geçtiğimiz bölümünde de oldukça heyecanlı sahneleri izleme imkanı bulmuştuk. Gelecek hafta yayınlanacak bölümü ile de heyecanın daha fazla artacağı kesin gibi görünüyor. Dizinin 28. bölüm fragmanı daha yayınlanmadı.

Cesur ve Güzel 27. Bölüm Özeti

Arada bulunan tüm düşmanlık hislerine rağmen Sühan Cesur'a bir aile kurmak için mutlu haberini vermiştir. Sühan Cesur'a bebekleri olacağını söylediğinde Cesur oldukça sevinmiş ve sevinçten deliye dönecek duruma gelmiştir. Cesur öğrendiği bu güzel haber ile birlikte ne olursa olsun Sühan'ı bırakmamakta kararlıdır.

Tahsin Korludağ'ın etrafında yer alan çember hızla daralmıştır. Rıza yine büyük uğraşları sonucunda bu duruma çözüm getirmeyi başarmıştır. Yaptıkları kötülüklerin fark edilmemesi için yaptıkları oyun istedikleri gibi gitmez ve kazanan kişi sürpriz etkisi yapmıştır. Geçmişinde sahip olduğu sırlar Bülent'in peşini bırakmamaktadır. Ortaya attığı kıvılcım ile Cahide'nin sahip olduğu evliliği de yanma noktasına gelmiştir. Artık Korhan'ın Cahide'yi affetmesi oldukça zor görünmektedir.

Cesur Sühan'ın teklifini kabul etmiş ve değişebileceğini göstermek için uğraş verirken hayat yine önlerine engeller çıkarmaya devam etmektedir. Tahsin Korludağ ise Cesur'dan intikam alabilmek için fırsat kollamakta ve son kozunu ortaya koymak için beklemektedir.

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor