İstanbullu Gelin 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aslı Enver ve Özcan Deniz'in baş rollerinde olduğu İstanbullu Gelin 10. bölüm fragmanı yayınlandı.

İstanbullu Gelin 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Başrollerini Özcan Deniz ile Aslı Enver'in paylaşmakta olduğu İstanbullu Gelin 10. bölüm fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı. Star TV ekranlarında iki buçuk ay kadar önce yayınlanmaya başlamış olan İstanbullu Gelin sahip olduğu oyuncu kadrosu nedeniyle adından oldukça söz ettiriyor. Özellikle başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver'in bulunuyor olması, bu iki usta oyuncunun sevenleri tarafından dizinin yoğun bir ilgiye maruz kalmasını sağlamaktadır.

İstanbullu Gelin Oyuncu Kadrosu

İstanbullu Gelin oyuncuları arasında İpek Bilgin, Özge Borak, Berkay Hardal, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış gibi oldukça sevilen ve takip edilen oyuncular yer alıyor. Oyuncu kadrosunun gerçekten muntazam bir kadroya sahip olması, dizinin günden güne gelişen konusu izleyiciyi etkilemeyi başarıyor.

İstanbullu Gelin 9. Bölüm Fragmanı

Faruk Begüm'ü tam olarak görüp görmediğinden emin olamadığı için kafası fazlasıyla karışmıştır. Begüm ise kendini bulduğu manzara karşısında ne yapacağını bilememektedir. Fikret'in satın almak istediği ev, Esma ve Faruk tarafından büyük bir tepkiyle karşılanmıştır. Bu durum İpek ile Fikret için kırılma noktasına gelinmeye neden olacaktır. Diğer yandan Senem ise gerçekleştirdiği adımı nedeniyle büyük bir girdabın içerisinde kendisini kaptırmıştır. Bölümde Faruk'u oldukça büyük bir sürpriz karşılamıştır. İstanbullu Gelin 10. bölüm fragmanı ile birlikte gelecek hafta neler olacağı biraz olsun ortaya çıkıyor.

İstanbullu Gelin 10. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı fidimo ile telefonda izlemek için tıklayınız

fragmanı direk izlemek için tıklayınız

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor