Arka Sokaklar 440. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 440. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve Aylin ile Hakan'ı büyük bir tehlike bekliyor.

Arka Sokaklar 440. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının en çok izlenilen dizilerinden bir tanesi olan Arka Sokaklar 440. Bölüm fragmanı yayınlandı ve Aylin ile Hakan'ı büyük bir tehlikenin beklediğini söyleyebiliriz. Her hafta Cuma akşamları izleyicisi ile buluşan dizinin geçtiğimiz bölümü de adından oldukça söz ettirecek sahnelere sahipti. Gelecek bölüm yaşanacaklar şimdiden merak ediliyor ve fragman bir süre önce izlenmesi için yayınlandı.

Arka Sokaklar 439. Bölüm Özeti

Pınar'ın kendisiyle tekrar barışması için elinden geleni yapmaya çalışan Ali, Buse'ye gerçekleştirdiği oyununda başarılı olmak için çaba göstermektedir. Buse'ye karşı yakın gibi davranmış olan Ali, onun çevirmiş olduğu dolapları itiraf etmesi için elinden geleni yapar. Buse yapmış olduklarını itiraf ederken Volkan konuşmayı kayıt altına almıştır. Pınar'ın kendisine tekrardan güvenmesi için Ali'nin artık elinde son bir şansı bulunmaktadır.

Baki Sevgi'yi kaçırmış ve akrabalarının evinde hapsetmektedir. Ekip Sevgi'yi bulabilmek için harekete geçer. Mesut elinden gelen tüm desteği vermeye çalışmaktadır. Sevgi'nin saklandığı yeri öncelikle Selin keşfetmiştir. Ardından ekip olaya müdahil olur. Selin Sevgi'yi kurtarabilmek için Baki'yi vurmak zorunda kalmıştır. Baki'nin silahı bulunamadığı için Selin hakkında soruşturmaya açılmasına karar verilir. Selin görevine tekrardan dönebilmek ve aklanmak için silahın olduğu yeri bulmak zorundadır. Mesut ona bu konuda yardımcı olur.

Diğer yandan Zeliha ise haber yapmak için giderken bir kuyumcu soygununa denk gelir. Sahip olduğu haber aşkı nedeniyle bir anda kendisini olayın ortasında buluverir. Zeliha olayların yaşandığı esnasında canlı yayın yapar ve pek çok izleyen olay anlarına kilitlenir.

fragmanı fidimo ile izlemek için tıklayınız

fragmanı direk izlemek için tıklayınız

Arka Sokaklar Arka Sokaklar Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor