ATV Seni Kimler Aldı 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Seni Kimler Aldı 1. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve yeni dizi yakında ekranlarda olacak.

ATV Seni Kimler Aldı 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV televizyonunun yeni dizilerinden bir tanesi olan Seni Kimler Aldı dizisi 1. bölüm fragmanı yayılandı ve dizinin yakında ATV ekranlarında izleyici ile buluşması beklenmektedir. ATV yeni dizilerini ekranlarda izleyici ile buluşturmaya devam ederken, bunlardan bir tanesi olacak olan Seni Kimler Aldı sahip olduğu oyuncu kadrosu ile de kendinden oldukça söz ettirecek gibi görünüyor.

Dizi içerisinde bir aşk ve aynı zamanda bir intikam hikayesini bir arada göreceğiz. İstanbul'un bilinen sayılı zenginleri arasında yer alan bir ailede annesiyle birlikte çalışmakta olan Zehra, bu ailenin birlikte büyüdüğü oğlu Barış'a büyük bir aşk beslemektedir. Barış da bir zaman sonra Zehra'ya duyduğu aşkın farkına varmıştır. Lakin ikilinin birbirlerine karşı sahip oldukları bu aşkın önünde pek çok engel bulunmaktadır.

Zehra'nın annesi Aynur küçükken evlatlık vermiş olduğu kızı Ceren yani gerçek adıyla Zeynep intikam almak için tekrardan geri dönmüştür. Ailesinden intikam almak isteyen Ceren öncelikle ailesine karşı saldırıya geçerken, ailesini sevenlere de bu saldırıları yapmakta kararlıdır. Barış'ın annesi Cahide ise, oğlunu Zehra'dan uzak tutmak için uğraşırken amcası yani gerçekte babası olan Talat'tan da uzak tutmak için elinden geleni yapmaktadır. Zehra ile Barış birbirlerine duydukları aşklarını korumaya çalışırlarken, etraflarında gerçekleşen fırtınalara maruz kalacaklardır.

Sahip olduğu konusuyla pek çok kişinin dikkatini çekeceğini düşündüğümüz dizinin fragmanını aşağıdaki bağlantı yardımıyla izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

 

Seni Kimler Aldı Seni Kimler Aldı 1. Bölüm Seni Kimler Aldı Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor