Thor: Ragnarok Fragmanı İzleyici ile Buluştu

Marvel'ın bu yıl beklenen filmi Thor: Ragnarok filminin fragmanı izleyici ile buluştu ve oldukça etkileyici olduğunu görülüyor.

Thor: Ragnarok Fragmanı İzleyici ile Buluştu

Bu yıl içerisinde vizyona girmesi merak ile beklenmekte olan filmlerin başında gelen ve Marvel dünyasının en sevilen karakterlerinden olan Thor'un yeni filmi Thor: Ragnarok ilk fragmanı izleyici ile buluştu. İzleyici ile buluştuktan kısa bir süre sonra oldukça fazla izlenme sayısını elde etmiş olan fragman bu alanda bir rekor seviyeye ulaştığını söylemekte yarar var.

Thor serisinin 3. filmi olacak olan Thor: Ragnarok ile kahramanımız sahip olduğu güçlerini ve çekicini kaybettiğini fragman içerisinde görebiliyoruz. Ayrıca dünyalar arasında yer alan bir savaş ve bunu durdurmaya çaba gösterecek olan Thor'un mücadelesi bizleri sinemada büyüleyecek gibi görünüyor. Fragman içerisinde en komik sahne ise Thor ile Hulk'un arena içerisinde karşılaşmaları diyebiliriz. Hulk ile tanışık olan Thor buna güvenerek kendisine baksa da, sinirli olduğunda kimseyi tanımayan Hulk ile dövüşmek zorunda kalacak gibi görünüyor. Thor'un ayrıca fragmanda esir tutulacağı görünüyor. Çekicin kırıldığı görmek ise Thor hayranlarını hüzne boğan noktalar arasında yer alacak gibi duruyor. Kendi gezegeni ele geçirilip yağmalandıktan sonra başka bir gezegene düşüp esir olması ise Thor'un hayatını tamamen değiştirecek.

Tabi ki film vizyona girmeden net başka fikirler söylemek doğru olmayacaktır. Aşağıdan filmin fragmanını izlemeniz mümkündür. Keyifli seyirler dileriz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Android telefonda fidimo ile izlemek için tıklayınız

Thor Thor Ragnarok Thor 3 Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor