Kalbimdeki Deniz 25. Bölüm Yeni Fragmanı Yayınlandı

FOX Tv'nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz 25. Bölüm fragmanı yayınlan ve gelecek bölüm oldukça dikkat çeken sahnelere sahip diyebiliriz.

Kalbimdeki Deniz 25. Bölüm Yeni Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve oldukça beğeni toplayan Kalbimdeki Deniz 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak kişilerin merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Bu haftada oldukça güzel bir bölümü geride bırakmış olan Kalbimdeki Deniz için gelecek haftaki bölümde yaşanacaklar şimdiden en çok merak edilen konulardan biri diyebiliriz.

Kalbimdeki Deniz 24. Bölüm Özeti

Kalbimdeki Deniz bu haftada oldukça etkileyici bir bölümü geride bırakmış oldu. Fox TV ekranlarında yayınlandığı ilk haftadan bu yana sevenlerini oldukça memnun eden dizinin bu haftada izleyicilerini mest ettiğini söylemekte yarar var. Bir mücadelenin bir aşkın ve daha ötesi kadının verdiği mücadeleyi hep birlikte dizi de görme imkanı buluyoruz. Artun eski planlarına Mirat'ın sağ kurtulmuş olmasından dolayı tekrardan dönmeye karar vermiştir. Artun kendisine yapılan tüm suçlamaları reddetmektedir. Özellikle Hülya kendisini bu konuda suçlamıştır fakat Artun her zaman olduğu gibi reddetme eylemini göstermiştir. Serdem ile Diyar arasındaki yakınlaşmanın farkına varmış olan Fikriye bunu yanlışlıkla dile getirince ortalığın karışmasına neden olmuştur.

Uzun uğraşlar sonucunda suriyeli çocuk annesine ulaştırılmış ve ailesine kavuşturulmuş olacaktır. Ayrıca bu olay sayesinde Ece Mustafa'nın annesini tanıma fırsatı elde eder. Diğer yandan Hülya ile Nejat boşanma konusunda fikir birliğine varırlar. Nejat Deniz'in doktor olan arkadaşıyla tanışmış ve oldukça iyi anlaşmıştır. Hülya gerçekleşen bu durum karşısında rahatsız olmuştur fakat kendisinin Mirat'a olan ilgisini daha da belirgin hale getirmiştir. Ferhat ile Figen'in nişanlanmış olması iki arkadaşın aralarının gerilmesine neden olacaktır. Ayrıca Ece yeni başladığı okulunda oldukça yalnız bir duruma düşer ve bunun neticesinde zor zamanlar geçirmeye başlayacaktır. Hülya'nın Deniz'e yaptığı kötülükleri Diyar artık öğrenmiştir. Ece Mustafa'ya verdiği cesaret ile Mustafa annesiyle yüzleşmeye karar vermiştir.

Kalbimdeki Deniz 25. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor