iPhone 8 Özellikleri Neler Olacak?

Merakla beklenen Apple'ın amiral gemisi iPhone 8 Özellikleri ve fiyatı ne olacak? Tahmini tüm özellikleri sizler için haberimizde yer verdik.

iPhone 8 Özellikleri Neler Olacak?

Apple’ın amiral gemisi iPhone serisinin merakla beklenen iPhone 8 versiyonu için özelliklerin neler olacağı ve fiyatı oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S8 tanıtımı gerçekleşti ve yakında iPhone 8 özelliklerinin tamamen gün yüzüne çıkması bekleniyor. Tüm bu meraklı bekleyiş içerisindeyken bazı tahminlerin de ortaya çıktığını söylemekte yarar var. Sizler için iPhone 8 özellikleri konusunda yer alan tahminlere yer vermeye çalışacağız.

iPhone 8’de geçtiğimiz varyasyonlara göre büyük ve kavisli bir ekran yapısının kullanılmasıyla birlikte, tamamen cam yapıya sahip ekranın var olacağı tahmin ediliyor. iPhone 8’de en çok beklenen olay ise kablosuz şarj özelliği diyebiliriz. Son zamanların en popüler olaylarından bir tanesi olan kablosuz şarj özelliği iPhone 8 içerisinde yer alabilir. iPhone 8’in ekran boyutunun 4.7 ila 5.8 inç arasında olması bekleniyor. Ayrıca Apple’ın yeni amiral gemisi için ekran konusunda LG ile bir ortaklık kurduğu bile söylentiler arasında yer alıyor.  Yeni iPhone içerisinde yalnızca kenarlar metal olacak ve geriye kalan kısım tamamiyle camdan oluşması bekleniyor. 

Yukarıda yazdığımız özellikler ile birlikte iPhone 8’in fiyatının oldukça yüksek olması bekleniyor. En çok dikkat çekecek özelliğin ise şüphesiz ki kablosuz şarj olduğunu hatırlatmakta yarar var. Resmi bir tanıtım ile iPhone 8’in özellikleri yakında öğreneceğimizi düşünüyoruz. O zamana kadar meraklı bekleyişe devam edeceğiz.

iPhone 8 iPhone 8 Fiyatı iPhone 8 Özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor