Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı Geldi

Game of Thrones 7. Sezon yeni fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu ve yeni fragman oldukça ilginç bir mesaj içeriyor.

Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı Geldi

Dünyanın en çok sevilen ve takip edilen dizileri arasında yer alan Game of Thrones dizisinin yeni fragmanı yayınlandı ve savaşın kral topraklarına kadar geldiği tahmin edilebiliyor. Ayrıca dizinin 7. sezonu içerisinde üç farklı liderliğin oluştuğu ve dizinin ana karakterlerinin tam olarak kimler olduğunu fark edebiliyoruz. Zaten daha önceki sezonlardan da bu kişilerin üzerinden dizinin geleceğinin ilerleyeceği müdavimleri tarafından bilinebiliyordu. Özellikle Jon Snow'un tekrardan dirilmesi ve mücadelesine devam etmesi en önemli ayrıntılar arasında yer alıyordu.

Dizinin 7. sezonu şimdiden merak ediliyor. Sizlere geçtiğimiz günlerde dizinin yayınlanan ilk fragmanı için bilgi vermiştik. Ayrıca yayınlanan ilk fragmanı içerisinde dizinin 7. sezonunun ne zaman başlayacağının cevabı da verilmişti. Böylelikle diziyi heyecanla bekleyen kişilerin heyecanı daha da fazla artmıştı. Yayınlanacağı güne kadar gelebilecek farklı fragmanlar ile bu heyecanın doruk noktasına ulaşacağını söyleyebiliriz. Dizinin bu fragmanı ile Khaleesi, Cersei Lannister ve Jon Snow üçlüsü üzerinde taht oyunlarının kurulu olacağını tahmin etmek hiç zor olmuyor. Ayrıca fragmanın sonuna doğru ak gezenlerin neredeyse kral topraklarına kadar yaklaştıkları teması içten içe verilmiş diyebiliriz. Bununla birlikte 7. sezon içerisinde ak gezenler ile insanlığın mücadelesini izleyecek gibiyiz.

Tüm bu detaylarla birlikte dizinin gelecek sezonunda neler olacak, kimler yaşayıp ölecek hep birlikte göreceğiz. Reddit üzerinde pek çok spoiler tarzı içeriklerin paylaşılmış olduğunu söyleyebiliriz. Lakin spoiler sevmiyorsanız onlara göz atmamız gerekli diyebiliriz. Aşğıdaki bağlantıya tıklayarak 7. sezon için yayınlanan yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Game of Thrones
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor