Adı Efsane 10. Bölüm Fragmanı - Şoke Eden Sahne!

Kanal D'nin sevilen dizisi Adı Efsane 10. bölüm fragmanı yayınlandı ve şoke eden bir sahne ile sizleri bekliyor.

Adı Efsane 10. Bölüm Fragmanı - Şoke Eden Sahne!

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizileri arasında giren ve Erdal Beşikçioğlu’nun muhteşem bir oyunculuk sergilediği Adı Efsane 10.bölüm fragmanı yayınlandı ve şoke eden bir sahne sizleri bekliyor. Dizi de 9 haftayı geride bırakırken, her geçen gün dizinin içerisindeki aksiyon ve dram daha da artmaya devam ediyor.

Adı Efsane bir babanın kızına kavuşmak için gerçekleştirdiği tüm mücadeleyi gözler önüne sererken, hayatın bu konuda ne kadar acımasız olabileceğini gösteriyor.  Lakin bir babanın tüm karşılaştığı zorluklara rağmen evladı ya da evlatları için ne kadar mücadele verebileceğini rahatlıkla Adı Efsane sayesinde görebiliyoruz.

Adı Efsane 9. Bölüm Özeti

Tarık’a sahip olduğu hislerini açmak için harekete geçmekte kararlı olan Bahar hiç beklemediği olaylarla karşı karşıya gelecektir. Tarık’a karşı duyduğu hislerini Tarık’a söylemek ister lakin beklemediği olaylar vuku bulunca bundan vazgeçme eğilimine girer. Diğer yandan Sibel Hakan’a karşı duyduğu aşkını dile getirmiştir. Lakin Hakan tarafından hiç beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalmıştır. Sibel’in kendisine yaptığı itiraf üzerine omuzlarına daha fazla yük binmiş olan Hakan ne yapacağı konusunda oldukça kararsız kalmıştır. Bahar Hakan’a aşkını itiraf edecek mi? Sadık gözleriyle şahit olduğu olayı Fiko’ya anlatacak mı bunların hepsini ilerleyen haftalarda görme imkanına sahip olacağız.

Adı Efsane 10. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Adı Efsane Adı Efsane Fragman Adı Efsane 10. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor