Kırlangıç Fırtınası 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı

FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Kırlangıç Fırtınası 6.bölüm 1. fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta bomba gibi bir bölüm izleyici bekliyor.

Kırlangıç Fırtınası 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kırlangıç Fırtınası 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Bu hafta izleyicisi ile ilk defa buluşmuş olan dizinin gelecek vaad ettiği yapılan izleyici yorumlarından belli oluyor.  Lakin reyting sonuçlarında aynı gün yayınlanmakta olan rakiplerinin bayağı bir arkasında kaldığını söyleyebiliriz. Çünkü pazartesi günleri yayınlanmakta olan İçerde dizisi yine geçtiğimiz hafta reyting olarak zirveye ulaştı diyebiliriz.

Kırlangıç Fırtınası Konusu

Evli olmadığı bir kişiden hamile kalmış olan Ülfet, doğumdan sonra oğlunu ağabeyine vermiştir. Aynı zaman içerisinde Ülfet’in abisi Kudret’in eşi de bir çocuk dünyaya getirmiştir. Kudret ise bir oyun oynayarak karısına ikiz doğurduğu yönünde bir bilgi verir ve böylelikle çocukların ikiz oldukları konusunda bir olay ortaya koyar. Uzun yıllar sonra büyüyen bu iki çocuk Şahin ve Yusuf olur. İki öz kardeş gibi büyüyen amca oğullarının sırrını Kudret’ten başkası bilmemektedir. Ayrıca Kudret’te hangisinin kendi gerçek oğlu olduğu konusunda emin değildir. Dizinin sahip olduğu bu konu ile birlikte ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Kırlangıç Fırtınası 6. Bölüm Özeti

Kudret ölmüş olan Ülfetin cansız vücudunu ırmağın üzerinde yüzerken seyreder. Bu durum Kudret için bir sınavın başlangıcı olmuştur. İçinde bulunduğu günlerini ilerde çok arayacak olan Kudret, gelecek günlerde başına nelerin geleceği konusunda hiçbir fikri yoktur. Sahip olduğu keyifsiz yaşamına tekrardan dönüş yapar.

Meryem içinde bulunduğu kafa karışıklığı ile birlikte Ürgüp sokaklarında kendisini kaybetmiş biçimde yürürken bulur. Henüz nelerin yaşandığı konusunda bilgi sahibi olmasa bile, anne yüreğine düşen kor ile cayır cayır yanmaktadır. Hikmet'in annesi ile yaşayacağı sorun karşısında kalbi bu durumu kaldırabilecek midir? En çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Zehra ise pek çok kez ölümden dönmüş olmasına rağmen, asıl ölüm durumu Fikret olacaktır. Çünkü karnındaki bebeği ile birlikte Fikret'e gitmek zorunda kalmıştır. Zehra içinde bulunduğu sınavı nasıl atlatacaktır? İçinde bulunduğu bu zor durumdan kurtulabilecek midir? Maral ile Şahin arasındaki tesadüfi olaylar ise onların aşklarını pekiştirirken, Yusuf ile Nergis bu durumu sessizlik içerisinde izlemektedirler.

Kırlangıç Fırtınası 6. Bölüm Fragmanı İzle

1. fragmanı izlemek için tıklayınız

Kırlangıç Fırtınası Kırlangıç Fırtınası Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor