Justice League Filminin Fragmanı Yayınlandı

DC Comics'ten Justice League yani Adalet Birliği filminin ilk fragmanı yayınlandı ve muhteşem bir görsel şölen bizleri bekliyor.

Justice League Filminin Fragmanı Yayınlandı

DC Comics tarafından hazırlanan ve sevenleriyle buluşacak olan bir efsane filmin daha ilk fragmanı yayınlandı. DC Comics'in sevilen karakterleri arasında yer alan Batman, Superman ve Wonder Woman'ı bir arada  göreceğimiz Justice League filmi şüphesiz ki DC evreni hayranları tarafından merakla bekleniyor. Filmin ilk fragmanı yayınlandı ve fragmanla birlikte daha büyük bir meraklı bekleyişin içine girdiğimizi söylemekte yarar var. Türkçe olarak Adalet Birliği biçiminde çevrilmesi düşünülmüş olan filmin daha önceden yayınlanmış olan tanıtım videoları da oldukça pozitif yorumlar almayı başarmıştı.

Filmin yayınlanan yeni fragmanı ile birlikte, etkileyici bir film izleyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz haftalarda Wonder Woman'ın bilindiği üzere ilk fragmanı yayınlanmıştı. Fragman ile birlikte o filmi merakla bekleyen kişilerin, merakına bir tuz biber de bu fragmanla ekilmiş oluyor. Yayınlanmış olan yaklaşık 2 dakika 30 saniyelik video içerisinde pek çok detayı görebilmeniz mümkün. Bununla birlikte çizgi film serisinden uyarlanacak olan bu filmin büyük ses getireceğini düşünüyoruz. Ayrıca fragmanda oyuncuların ortaya koydukları performanslara dair ipuçları bulma imkanı bulabilmemiz, fragmanın ne kadar etkileyici olduğunu ek olarak ortaya koyuyor.

Aşağıda sizler için sunduğumuz linke tıklayarak Justice League filminin yayınlanmış olan ilk fragmanını izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Justice League Adalet Birliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film