Bodrum Masalı 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bodrum Masalı 28. bölüm fragmanı yayınlandı ve Maya ile Aslı buluşuyorlar. Gelecek hafta neler olacak merak edenler için fragmanı yayınlandığında sitemizden bulabilirsiniz.

Bodrum Masalı 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bodrum Masalı 28. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak hepsi sizler için sitemizde yer alacak. Bilindiği üzere Bodrum Masalı 27.bölüm içerisinde Aslı gerçek babasının kim olduğunu öğreniyor. Babasının kim olduğunu öğrenmesiyle birlikte büyük bir şok yaşadığını söyleyebiliriz. Ayrıca dizinin eski bölümlerine nazaran bu bölümü oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Çünkü Faryalı'nın babası olduğunu öğrenen Aslı'nın neler yapacağı merakla bekleniyor.

Bodrum Masalı 27. Bölüm Özeti

Aslı sonunda gerçek babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Öğrendiği bu yeni bilgiyle birlikte büyük bir şoka maruz kalır. Çünkü gerçek babası hiç beklemediği ve yıllardır yanında bulunan biri çıkmıştır. Aslı gerçek babasının Faryalı olduğunu öğrendiğinde büyük bir şoka maruz kalır. Çünkü yıllardan beridir Faryalı onun hep yakınında yer almış ve ona hep ağabeylik yapmıştır. Diğer taraftan Yıldız ise karmaşık duygular içerisinde boğuşmaktadır. Çünkü 20 yıl sonra ilk defa mutluluğu yaşama imkanı bulmuştur fakat Faryalı'nın bir kız çocuğuna sahip olduğunu öğrenmiş olması onun kafasının karışmasına neden olur. Ayrıca öğrendiği bir diğer bilgi ise, Aslı'nın annesinin Maya olduğudur. Maya ise Faryalı'nın Yıldızı terketmesine neden olan kadındır. Bu sıralarda Maya ise, Atina'dan Bodruma geçiş yapmıştır. Bora'nın planlarına göre hareket eden Maya'nın hedefinde ilk olarak Yıldızlı Otel bulunmaktadır. Yıldızlı Otele gittiğinde ise kendisini büyük bir sürprizin beklediğinden tamamen habersizdir.

Bodrum Masalı 28. Bölüm Fragmanı İzle

Bodrum Masalı 28. bölüm fragmanı yayınlandı aşağıdaki linki kullanarak dizinin gelecek bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

fragmanı izlemek için tıklayınız

Bodrum Masalı Bodrum Masalı Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor