Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kırlangıç Fırtınası 2.bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta bomba gibi bir bölüm izleyici bekliyor.

Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kırlangıç Fırtınası 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta izleyicisi ile ilk defa buluşmuş olan dizinin gelecek vaad ettiği yapılan izleyici yorumlarından belli oluyor.  Lakin reyting sonuçlarında aynı gün yayınlanmakta olan rakiplerinin bayağı bir arkasında kaldığını söyleyebiliriz. Çünkü pazartesi günleri yayınlanmakta olan İçerde dizisi yine geçtiğimiz hafta reyting olarak zirveye ulaştı diyebiliriz.

Kırlangıç Fırtınası Konusu

Evli olmadığı bir kişiden hamile kalmış olan Ülfet, doğumdan sonra oğlunu ağabeyine vermiştir. Aynı zaman içerisinde Ülfet’in abisi Kudret’in eşi de bir çocuk dünyaya getirmiştir. Kudret ise bir oyun oynayarak karısına ikiz doğurduğu yönünde bir bilgi verir ve böylelikle çocukların ikiz oldukları konusunda bir olay ortaya koyar. Uzun yıllar sonra büyüyen bu iki çocuk Şahin ve Yusuf olur. İki öz kardeş gibi büyüyen amca oğullarının sırrını Kudret’ten başkası bilmemektedir. Ayrıca Kudret’te hangisinin kendi gerçek oğlu olduğu konusunda emin değildir. Dizinin sahip olduğu bu konu ile birlikte ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Özeti

Şahin’in içinde bulunduğu durum oldukça kötü bir hal almıştır. Yusuf ile birlikte ahırdan çıkmışlardır. Aile içerisinde bulunan kişiler meydana gelen olayın sorumlusunun Kudret olduğu konusunda hem fikirdirler. Aile içerisindeki diğer kişiler Kudret’e cephe almışlardır. Ülfet ise planlamış olduğu fikirleri ile birlikte Kudret etrafındaki çemberini günden güne daraltmıştır. Fikret ise Ülfet’in döndüğünü öğrenmiş ve bu sayede uzun yıllar sonra kızını görebilme fırsatını elde etmiştir. Anne ve kız arasında meydana gelecek olan hesaplaşma artık gerçekleşmek üzeredir. Kendisini maddi yönden sıkışmış olarak hisseden Kudret, oğlunu açıklamaya karar verir.

Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Kırlangıç Fırtınası Kırlangıç Fırtınası Fragman Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor