LG G6 Piyasaya Çıkış Tarihi İçin Yeni Söylentiler Var

LG'nin yeni amiral gemisi olan LG G6 için piyasaya çıkış tarihi konusunda yeni söylentiler mevcut ve önümüzde bir ay gibi süre mevcut diyebiliriz.

LG G6 Piyasaya Çıkış Tarihi İçin Yeni Söylentiler Var

LG kullanıcıları tarafından merakla beklenmekte olan LG G6 modelinin piyasaya sürülme tarihi konusunda yeni iddialar ve söylentiler ortalıkta dolaşmaya başladı. Yeni söylentilere göre LG yeni amiral gemisi olan LG G6’yı 7 Nisan gibi Amerika pazarına sunmayı hedefliyor. Lakin Amerika pazarında sunulacak olan LG G6 için beyaz modelinin olmayacağı söylentileri mevcut.

Yukarıda yer vermiş olduğumuz 7 Nisan tarihi için bahsedilmesi gereken iki farklı nokta bulunuyor. Bunlardan bir tanesi LG G6 beyaz modelinin Amerika pazarında yer almayacağı hakkında. Tabi ki LG’nin böyle bir karar verip vermeyeceği ya da beyaz modelini neden Amerika’da satışa sunmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. İkinci seçenek olarak da, Amerika’da piyasaya sürülecek olan tarih ile Güney Kore piyasaya sürülecek tarih arasında neredeyse bir ay kadar zaman dilimi bulunması. Güney Kore’de LG G6 modeli 9 Mart’ta piyasaya sürüleceği biliniyor.

Almış oldukları bu karar ile LG G6 modeli ile umarız ki, LG istediği sonucu elde edebilir. Çünkü LG G5 modeli ile istediklerini bir türlü elde edememişler ve kullanıcılardan pek çok eleştiri almışlardı.  Lakin yeni amiral gemisi içerisinde de beklenilen teknik özellikleri sunmaması nedeniyle eleştiriler alabilirler. Gelecek günlerde bunu net bir şekilde görme imkanı bulacağız.

LG G6 LG LG G6 Çıkış Tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor