Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı ve Başlangıç Tarihi Yayınlandı!

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones 7. sezon fragmanı ve başlangıç tarihi yayınlandı ve oldukça muhteşem bir fragman sizleri bekliyor.

Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı ve Başlangıç Tarihi Yayınlandı!

Dünyanın en çok beğenilen dizileri arasına ismini yazdırmış olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones 7. sezon fragmanı ve en çok merak edilen sorulardan birinin cevabı olan başlangıç tarihi yayınlandı. Yaklaşık bir yıllık özlem bu yıl içerisinde tekrardan son bulacak ve muhteşem bir sezon ile izleyicilerinin karşısına gelecek olan dizinin hayranları yayınlanmış olan fragmanı oldukça beğendiler.

Game of Thrones Ne Zaman Başlayacak

Sevenleri tarafından en çok merak edilen soruların başında gelen Game of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak sorunun yanıtı da yayınlanmış olan fragman ile birlikte duyurulmuş oldu. Dizinin yeni sezonu 16 Temmuz'dan itibaren izleyicileriyle buluşacak. Dizi de hem Jon Snow hem de Khaleesi karakterlerinin neler yaşayacakları, bir araya gelip gelmeyecekleri merak edilen sorular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sezonda tekrardan dirilmiş olan Jon Snow hayranlarını mutlu etmişti. Akgezenlere karşı Jon Snow'un nasıl bir mücadele vereceği ise gerçekten bizleri şimdiden meraklandırmıyor değil.

Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı İzle

Game of Thrones 7. sezon fragmanı oldukça büyüleyici bir yapıya sahip diyebiliriz. Özellikle arka plandan gelen Cercei Lannister'a ait sesler muntazam olmuş diyebiliriz. Ayrıca heykellerin kareografisi muhteşem bir görsel kaliteyi bizlere sunuyor. Dizinin yeni sezonu adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Bu nedenle yeni sezon için önümüzde var olan 4 aylık bir süreyi iple çekecek gibi görünüyor.

7. sezon fragmanını izlemek için tıklayınız

Game of Thrones Game of Thrones Fragman Game of Thrones 7. Sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor