iPhone Daha Hızlı Şarj Etme Nasıl Yapılır

iPhone daha hızlı şarj etme nasıl yapılır ve iPhone daha hızlı nasıl şarj edilir merak edenler için cihazınızı daha hızlı şarj etme önerilerini sizler için hazırladık.

iPhone Daha Hızlı Şarj Etme Nasıl Yapılır

Günümüzde şarjın hızlı bitiyor olması en büyük sorunların başında geliyor. Özellikle elimizden düşürmediğimiz zamanlarda akıllı telefonlarımızın şarjı hızlı biçimde bitebiliyor. Eski telefonlara göre daha fazla güç tüketmesi nedeniyle, yeni akıllı telefonlarımızda bu problem çok daha iyi batarya sistemleri bulunana kadar devam edecek gibi görünüyor. iPhone daha hızlı şarj etme nasıl yapılır ve iPhone daha hızlı nasıl şarj edilir merak edenler için bu konumuzda bazı ipuçlarını sunmak istedik. iPhone serisi için bildiğiniz üzere hızlı şarj aleti bulunmuyor. Bu nedenle sizlere sunacağımız ufak tüyolar sayesinde telefonunuzu daha hızlı şarj edebilmeniz mümkündür.

iPhone 7 Daha Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

1. iPhone yerine iPad Şarj Aleti Kullanmak

İlk olarak sizlere iPhone standart şarj aleti kullanmanın yerine iPad için geliştirilmiş olan şarj aletini kullanmanız yönündedir. Çünkü iPhone cihazlar için sunulan şarj aletleri 5W gücüne sahip ve 1A'lik akım gücüne sahip olarak sunulmaktadır. iPad'ler için sunulmuş olan şarj aletleri ise 12W gücünde ve 2,1A akım gücüne sahiptir. iPhone sahip olduğu iPad şarj aletlerinin iPhone ve Apple Watch gibi farklı ürünlerinde kullanılmasının bir sakıncası olmayacağı yönünde açıklama yaptı. Ayrıca şarj aletlerinin bu ürünler için sorun oluşturmayacağına yönelik güvenlik belgesi de mevcuttur. Normal şarj aletlerine göre iPad şarj aleti kullanımı sayesinde daha hızlı şarj etme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Eğer iPad'iniz bulunmuyorsa ve sadece şarj aleti almayı düşünüyorsanız, kesinlikle orjinal olan ürünleri kullanmanız hem güvenliğiniz hem de cihazınızın güvenliği açısından önemlidir.

2. Telefonu Şarj Esnasında Uçak Modunda Tutmak

Uçak modunda şarj etmenin hızlı olmasıyla birlikte dezavantajı da bulunuyor. Çünkü uçak modunda hiçbir arama yapamaz, internete bağlanamaz ve size ulaşmak isteyenler ulaşamazlar. Bu nedenle çok önemli olmadıkça bu yöntemi kullanmanızı önermiyoruz. Lakin iPad şarj aleti ile birlikte bu yöntemi uyguladığınızda neredeyse normal şarj hızının iki katına çıkabilecek seviyeye ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi zor durumlarda kaldığınızda kullanmanızda yarar var. Eğer sizin de hızlı şarj konusunda farklı önerileriniz bulunuyorsa, yorum olarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

iPhone Hızlı Şarj Şarj Etmek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor