Paramparça 95. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Paramparça 95. Bölüm fragmanı yayınlandı ve final bölümü yaklaştıkça dizide işler dahada karmaşık hale geliyor.

Paramparça 95. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Star TV'nin Pazartesi günleri sevenleriyle buluşan ve kısa bir süre önce final yapılacağı iddia edilen Paramparça 95.bölüm fragmanı yayınlandı. Kısa bir süre önce final yapacağı konusunda ortaya iddialar atılan ve başrol oyuncusu tarafından bu iddiaların twitter üzerinden doğrulandığı dizinin bu bölümü de izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı diyebiliriz. Her hafta olduğu gibi bu haftada izleyenlerini merakta bırakmayı başarmış olan dizinin 95.bölüm fragmanı yayınlandı.

Paramparça 94. Bölüm Özeti

Harun’un ortaya koymuş olduğu vaziyeti pek çok kişiyi şaşırtmayı başarmıştır. Sahip olduğu şirket hisselerinin bir çoğunu Ozan’a bırakma kararı vermiştir. Vermiş olduğu bu karar sayesinde Ozan Damir ortaklığının da kurulabilmesinin önünü açmıştır. Bu durumu engellemek isteyen Cihan harekete geçmiş olmasına rağmen, Damir boş durmayarak Ozan’ı ortaklık konusunda ikna etmeyi başarmıştır.

Dilara ile Cihan Hazal’ın davranışları karşısında şüphelenmeye başlamışlardır. Hazal’dan şüphelenmiş olan Cihan, onu takip etmeye karar vermiştir. Cihan Hazal’ı takip ederken, kendisine tuzak kurdukları konusunda fikir yürütmüş olan Damir ise, Azra ve Asuman’dan hesap sormak için harekete geçmiştir.

Damir ise içindekileri ortaya koyarak Hazal’a sürpriz bir şekilde evlilik teklifinde bulunur. Damir’in sahip olduğu gerçek yüzünü bilmeyen Hazal ise mutluluk içerisinde kendisine yöneltilen evlilik teklifini kabul eder. Lakin bizleri şaşırtmayı başaran dizi de, tekrardan buluştuklarında hiç beklemedikleri biriyle karşılaşırlar.

Paramparça 95. Bölüm Fragmanı İzle

95.bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Paramparça Paramparça Fragman Paramparça 95. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor