Kırgın Çiçekler 75. Bölüm Fragmanı - Kemal Yakalanacak mı?

Kırgın Çiçekler 75. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta neler olacak Kemal yakalanacak mı merak edilen konuların başında geliyor.

Kırgın Çiçekler 75. Bölüm Fragmanı - Kemal Yakalanacak mı?

ATV'nin beğeniyle takip edilmekte olan dizilerinden biri olan Kırgın Çiçekler oldukça güzel bir bölümü geride bıraktı. İzlenilen 74.bölüm yine gelecek haftayı oldukça merak ettirecek bir yapıya sahip. Bu nedenle Kırgın Çiçekler 75.bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek haftaya neler olabileceği konusunda fikir sahibi olabilmeniz artık mümkün diyebiliriz.

Kırgın Çiçekler 74. Bölüm Özeti

Feride ve kızlar Kemal’den öğrenmiş oldukları adres içerisinde Eylül’ü bulamamışlardır. Eylül’ü bulamamış olmaları onların büyük bir endişe ve korkuya kapılmalarına sebep olmuştur. Bu korku durumu içerisinde Kemal’in yalan söyleyip söylemediğini merak ederlerken gerçeği öğrenirler. Kemal kendilerine yalan söylemiştir. Kemal’in yalan söylemiş olduğunu öğrenen Mesude, Kemal’e sert bir biçimde davranır ve ona saldırmaya kalkar. Herkesin sahip olduğu umutların bitme anında ise oldukça sürpriz bir ihbar nedeniyle tekrardan büyük bir şoka maruz kalırlar. Eylül polisler tarafından bulunmuştur. Hastanede ölüm kalım savaşı vermekte olan Eylül’ün durumundan kendisini suçlamakta olan Mesude intihara teşebbüs eder. Polisler tarafından suçu öğrenilmiş olan Kemal ise köşeye sıkışmıştır. Bu nedenle polislerden kurtulmak ve kaçabilmek için kimsenin aklına gelmeyecek bir yol izlemiştir.

Kırgın Çiçekler 75. Bölüm Fragmanı İzle

75.bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor