O Hayat Benim 125. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

O Hayat Benim 125. bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta neler olacak fragmanı izleyerek tahminde bulunabilirsiniz.

O Hayat Benim 125. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

FOX TV ekranlarında izleyenlerde buluşmakta olan ve pazar günlerinin en iyi dizilerinden bir tanesi olan O Hayat Benim 125. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve gelecek hafta neler olacak izleyiciler tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor. Dizinin bildiğiniz üzere uzun bir zamandan bu yana soluksuz biçimde devam ediyor olması ve her hafta sahip olduğu kalitesine kalite katması nedeniyle sabit bir kitlesinin oluştuğunu söyleyebiliriz.

Bu nedenle dizinin gelecek bölümü merakla bekleniyor. Her hafta pazar günleri yayınlanmakta olan dizinin reyting konusunda önemli rakipleri bulunuyor. Lakin O Hayat Benim dizisi en eski dizi olması nedeniyle bir adım önde diyebiliriz.

O Hayat Benim 124. Bölüm Özeti

Hastanede ameliyat masasına alınmış olan Bahar hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Diğer taraftan Ateş kendisine doğrultulmuş olan silahtan çıkacak olan bir mermi ile hayatını kaybedebilecek durumdadır. Bahar ile Ateş’in bu kritik durumları önümüzdeki bölümü oldukça sürükleyici hale getirecek gibi görünüyor. Diğer taraftan Efsun yaşanan bu olaylar nedeniyle yıkılmıştır.  Toros ise Hülya’nın kırk altı raporunun iptal edilmesi için elinden geline ardına koymamaktadır. Bu durum karşısında Mehmet Emir ve Kenan’ın güçleri Hülya’nın tekrardan hapse girmesini engellemeye yeterli değildir. Efsun ise Bahar’a vermiş olduğu sözü yerine getirebilmek için, tedavi görmeye başlar ve hamile olmakta kararlıdır. Lakin sahip olduğu umutlar yeterli olmadığından tükenme aşamasına gelmiştir. Efsun’a pek çok yardım konusunda destekçi olacağını söyleyen Orkun Baytan ismindeki bir iş adamı ise onun hayatını karartmak üzeredir. Gidişat Arda’yı kaybetmesine bile sebep olabilecek konuma gelecek gibi görünüyor.

O Hayat Benim 124. Bölüm Fragmanı İzle

124. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

O Hayat Benim 125. Bölüm Fragmanı İzle

125.bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

O Hayat Benim O Hayat Benim Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor