Bodrum Masalı 27. Bölüm Yeni Fragmanı Yayınlandı

Bodrum Masalı 27. Bölüm için yeni fragmanı yayınlandı ve fragmanın sonunda herkesi şoke edecek bir olay yaşanıyor gibi görünüyor.

Bodrum Masalı 27. Bölüm Yeni Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri haline gelen Bodrum Masalı 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak merakla bekleniyor. Dizinin her hafta oldukça farklı şekilde gelişen olaylara sahip olması nedeniyle sevenleri tarafından sevilerek takip edildiğini söylemekte yarar var. Dizinin fragmanı bu nedenle izleyici açısından büyük önem arz ediyor. Çünkü sonraki bölüm hakkında biraz olsun fikir edinmeye yardımcı olacağı düşünülüyor.

Bodrum Masalı 26. Bölüm Özeti

Faryalı artık Aslı'nın kendi öz kızı olabileceği konusunda net fikirlere sahiptir. Diğer taraftan Süha, Faryalı'nın sorularını yanıtlayabilecek olan ve Faryalı'nın sahip olduğu soruları cevaplayabilecek konumdaki tek kişiye Yanna'ya ulaşmıştır. Farya'lının sahip olduğu sır artık neredeyse çözülecek duruma gelmiştir. Ama gerçekleşecek olan bambaşka bir sürprizin meydana gelmesi an meselesidir. Gözde bebeğini düşürme tehlikesi yaşamıştır. Gerçekleşmiş olan bu olay nedeniyle Bora Faryalı'yı sorumlu tutmaktadır. Bu nedenle Faryalı'dan intikam almak için Yıldız ile Faryalı arasındaki bağı koparmaya çalışmaktadır. Bu nedenle Faryalı'yı bodrumdan göndermeye yönelik çalışmalarda bulunur.

Aslı ise tüm bu yaşananlara rağmen gerçekler konusunda fikir sahibi değildir. Annesi ve babasını arama yolunda güzel fikirler kat etmiştir lakin karşılaşacağı gerçeğin farkında bile değildir. Ortaya çıkacak gerçekler nedeniyle herkesin hayatı darmadağın olmaya oldukça yaklaşmıştır. Dizinin gelecek bölümü bu nedenle kırılma noktaları yaşanması bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde Aslı annesi ve babası konusunda gerçekleri öğrenmeye oldukça yaklaşıyor.

Bodrum Masalı 27. Bölüm 1. Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Bodrum Masalı 27. Bölüm 3. Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Bodrum Masalı Bodrum Masalı Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film