Hayat Bazen Tatlıdır 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Hayat Bazen Tatlıdır 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve düğün sahnesi gelecek bölüm için oldukça konuşulacak gibi görünüyor.

Hayat Bazen Tatlıdır 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Star TV'de pazar günleri yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır 20. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Gelecek hafta neler olacak dizinin izleyicileri bu soruların cevabını merak etmektedirler. Her hafta farklı olaylara tanıklık ettiğimiz dizi de bu haftada bomba gibi bir bölüm izliyoruz. Dizinin her hafta izleyicileri ekrana kilitleyen bir yapıya sahip olması nedeniyle, bir sonraki bölüm iple çekilmektedir. Dizinin 1. ve 2. fragmanı ile birlikte işlerin iyiden iyiye karmaşık hale geleceği ve sürprizlerin yaşanılacağı fragmanlardan görülebilecektir.

Hayat Bazen Tatlıdır 19. Bölüm Özeti

Sevda rahatsızlığı nedeniyle hastaneye götürülmüştür. Bütün herkes Sevda'dan gelecek olan iyi bir haberi beklerken Koray aşkını itiraf etme kararı alır. Hastanede olan Sevda'ya artık sahip olduğu tüm duygularını anlatmakta kararlı olduğu gerçeği bazı olayların meydana gelmesine neden olacaktır. Diğer taraftan Cerrah Sevda'nın başına gelmiş olan kazanın Koray nedeniyle olduğunu öğrenmiştir. Diğer yandan Loçko ve Asya, Abidin için gerçekleştirdikleri oyunu istemedikleri bir biçimde sonlandırmak zorunda kalmışlardır. Hayat öğretmen öğrencilerine şiiri nasıl sevdirebileceği konusunda güzel bir fikir bulmuştur. Şerif'in Birtanem'in istediği evlilik konusundaki isteği onu altüst etmiştir. Hayat ile Cerrah arasındaki ilişki konusunda her şey yolunda ilerlerken, Koray Cerrah konusunda bazı ipuçları ele geçirmiştir.

Hayat Bazen Tatlıdır 20. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Hayat Bazen Tatlıdır 20. Bölüm 2. Fragmanı İzle

20.bölüm 2.fragmanı izlemek için tıklayınız

Hayat Bazen Tatlıdır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film