Adı Efsane 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Adı Efsane 7. Bölüm fragmanı yayınlandı ve fragmanda Melis vuruluyor. Dizinin sevenleri gelecek bölüm Melis'in yaşayıp yaşamayacağını merak edecek.

Adı Efsane 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının çiçeği burnunda dizilerinden bir tanesi olan Adı Efsane 7. Bölüm fragmanı yayınlandı ve dizinin gelecek hafta yayınlanacak bölümü için çıkan bu fragmanda Melis vuruluyor. Melis'in yaşayıp yaşamayacağı en çok merak edeceğimiz konuların başında gelecek gibi görünüyor. Çünkü dizinin gidişatını değiştirebilecek bir sahnenin yaşandığı fragmanda, dizinin meraklıları oldukça heyecanlanacak gibi görünüyor.

Adı Efsane 6. Bölüm Özeti

Tarık meydana gelebilecek durumlardan habersiz olarak Melis'i Hakan'ın korumasına vermiştir. Lakin Tarık'ın vermiş olduğu bu karar ile birlikte meydana gelebileceklerin ne olacağı konusunda hiçbir fikri bulunmamaktadır. Seçil Melis'in babasının tarzına benzemekte olan bir adama karşı aşk duyguları besleyerek acı çekmesi konusunda tedirginliğe sahiptir. Bahar, annesi tarafından Tarık için düşünülen fikirlere karşı itiraz edecektir. Lakin herkes için beklenmeyen olayların meydana gelmesi, olayların tamamen seyrini değiştirecektir.

Hakan Melis'e olan duygularıyla mücadele ederken, Seyfi ve arkadaşları yüzünden sonunu bilmediği olaylarla boğuşmaya başlayacaktır. Tarık ise kızlarının yaralarını sarmayla mücadele edecektir. Diğer taraftan Hakan kendisinin Melis tarafından kullanıldığının farkına varabilecek mi bunlar hep dizinin gelecek bölümlerinde ortaya çıkacaktır.

Dizinin bu haftaki bölümünde beklenmeyen bir olayın meydana gelmiş olacağı fragmanda görülüyor. Dizinin gelecek haftaki bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Adı Efsane 7. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Adı Efsane Adı Efsane Fragman Adı Efsane 7.Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor