Kalbimdeki Deniz 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kalbimdeki Deniz 21.bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta neler olacak Alihan'ı büyük bir sürpriz bekliyor gibi görünüyor.

Kalbimdeki Deniz 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kalbimdeki Deniz 21. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak ve gelecek hafta neler olacak dizinin sevenlerinin merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta ve bu hafta reyting sonuçlarında iyi bir noktada olan Kalbimdeki Deniz dizisi bu haftada geçen haftaki başarısını koruyacak gibi görünmektedir. Cumartesi günleri farklı televizyon ekranlarında yayınlanmakta olan Adı Efsane, İçimdeki Fırtına ve Yeni gelin gibi yapımlar ile rekabet içerisinde olan dizinin bu haftada yine reyting sonuçlarında birinci sırada olması bekleniyor.

Kalbimdeki Deniz 21. Bölüm Özeti

Mirat buluşma için kendisine tarif edilen yere gitmiştir. Aklında Alihan ile buluşma fikri vardır. Çiftliktekiler ise Emin'in cinayet sonucu öldürüldüğünü öğrendiklerinde büyük şok geçirirler. Çiftlikte yer alanların polis tarafından ifadeleri alınır ve randevu yerinde boş yere beklediğini düşünen ve olayı öğrenip karakola gelmiş olan Mirat, Emin'i öldürdüğü şüphesiyle tutuklanmıştır. Diyar kuzeniyle ve annesiyle buluşmanın kendisine verdiği tarifsiz mutluluğun anını yaşamıştır lakin bu sevinci fazla uzun sürmemiştir. Mirat'ın karakolda göz altına alındığını öğrendiğinde kendi geleceği konusunda endişe duymaya başlar. Ece ile Mustafa ikilisi birbirlerine karşı duydukları aşkı itiraf etmişlerdir. Deniz Mirat'ın serbest kalması konusunda büyük bir çaba göstermiştir ve bu konuda başarılı olmuştur. Mirat Deniz'e karşı duymuş olduğu duygularını itiraf etmek isterken Deniz buna müsade etmemiştir. Alihan ve Şebnem sonunda yüzleşmişler ve ilişkilerine evlilik ile devam etme kararı almışlardır. Dizide gelecek bölüm Alihan'ı bir sürpriz karşılayacaktır.

Tüm bu yukarıdaki yaşananlar neticesinde 21.bölüm oldukça heyecanlı olacak gibi görünmektedir. Dizinin gelecek bölüm fragmanı da bu yüzden izleyicileri tarafından merakla beklenecek gibi duruyor.

Kalbimdeki Deniz 21. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz 21.Bölüm Kalbimdeki Deniz Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor