Cesur Yürek 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Cesur Yürek 20. Bölüm fragmanı yayınlandı ve Ömer'in aşkı ile görevi arasındaki seçimin dengeleri nasıl değiştireceği merak ediliyor.

Cesur Yürek 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show TV'nin vazgeçilmez dizilerinden olan Cesur Yürek 20. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta yer alacak bölümde bizleri neler bekliyor olacak gibi soruların cevapları haberimizde yer alıyor. SHOW TV yeni sezona bomba gibi iki diziyle giriş yaptı. Bunlardan bir tanesi olan ve polisiye dalında gerçekleştirilen bu dizinin oldukça sağlam bir izleyici kitlesi bulunuyor. Dizinin ilk haftadan bu yana soluksuz devam edilen bölümlerine bir yenisi de bu hafta ekleniyor.

Cesur Yürek 19. Bölüm Özeti

Cesur Yürek dizisinin 19. bölümünde oldukça heyecanlı sahneleri izledik. Kirve Tatar Ahmet'e tuzak kurmuş olan kişiler tekrardan büyük bir oyun kurgulamaya devam etmektedirler. Severek takip ettiğimiz ve bizlerin beğenisi kazanmış olan Ömer ise dizi içerisinde bu büyük akıla karşı mücadelesine devam ediyor. Ömer kendisini aklamak ve aynı zamanda üst akıl tarafından kurgulanmış olan oyunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Diğer taraftan Ece Ömer ile evlenmek isterken reddedilmiştir. Ret edilmiş olan Ece ise kirli bir oyunun içerisinde yer almaya karar verir. Kirve ise Ece'yi kontrol altında tutmak için bazı planlara başvuracaktır. Monotum ise planları sonucunda isteklerine ulaşmak üzeredir. Şamil ise Monotum'un istekleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Diğer taraftan oyunu gitgide bozmaya başlayan ve fikir yürüten Ömer ise, Şamil ve Gürkan ile karşı karşıya gelmek zorunda kalmıştır. Sahip olduğu vatani görevi ile aşkı arasında seçim yapmak zorunda kalmış olan Ömer'in gerçekleştireceği seçim ise tüm dengelerin bir anda değişmesine neden olur. 

Ömer kendisine kurulan planları bozmak ve aynı zamanda hayatta kalma mücadelesi verirken, devleti ve mileti için elinden geleni ardına koymayacaktır. Onun bu savaşı gelecek bölümler içerisinde son hızıyla devam edecek gibi görünüyor.

Cesur Yürek 20. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Cesur Yürek Cesur Yürek Fragmanı Cesur Yürek 20.Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor