Aşk ve Mavi 23. Bölüm Fragmanı - Mavi Hafızasını Kaybediyor!

Aşk ve Mavi 23. bölüm fragmanı yayınlandı ve Mavi geçirdiği kaza nedeniyle hafızasını kaybediyor.

Aşk ve Mavi 23. Bölüm Fragmanı - Mavi Hafızasını Kaybediyor!

ATV'nin yepyeni ve çarpıcı dizilerinden bir tanesi olan Aşk ve Mavi dizisi 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman içerisinde geçirdiği kaza nedeniyle Mavi'nin hafızasını kaybettiği görülüyor. Bildiğiniz üzere bu akşam Aşk ve Mavi 22. bölümü ATV ekranlarında yayınlanmış olan dizi dopdolu haliyle devam ediyor.

Başrollerinde Emrah, Burcu Kıratlı, Işıl Yücesoy ve Kenan Bal gibi ünlü isimlerinin yer aldığı dizinin konusu ve sahip olduğu heyecan ve aşk dolu yapısı nedeniyle yayınlanmaya başladığı haftadan itibaren Arka Sokaklar dizisiyle reyting konusunda rekabet içerisinde olduğunu herkes biliyor. Geçtiğimiz hafta reyting yarışısında birinci sırayı çok az farklı Arka Sokaklara kaptırmış olan Aşk ve Mavi bu hafta yine birinciliği zorlayacak gibi görünüyor.

Aşk ve Mavi Dizi Konusu

Otuzlu yaşlarda olan Ali sahip olduğu ailesi nedeniyle zengin bir yaşam sürmektedir. Ahmet isminde birini öldürdüğünden dolayıysa uzun yıllar hapiste vakit geçirmiştir. Uzun yıllar boyunca hapishane içerisinde mektuplaştığı Mavi ile cezasının süresi bittiği gün tanışmıştır. Bu tanışma sonrasında Mavi ile Ali evlenmeye karar vermişlerdir. Ayrıca Mavi'nin hapishanede pek çok mahkum bulunurken Ali ile mektuplaşmayı seçmesinin tesadüf olmadığı ise geçtiğimiz bölümlerde ortaya çıkmıştır. Mavi yıllar önce Ali'nin öldürdüğü adam olan Ahmet'in kız kardeşidir.

Aşk ve Mavi 22. Bölüm Özeti

Çok kısa bir süre önce Gülizar'ın ölümü nedeniyle yıkılmış olan Göreçkileri başka bir kötü haber daha karşılamıştır. Henüz daha Gülizar'ı kaybettiklerine üzülürlerken, Hasibe'nin yakalanmış olduğu hastalık nedeniyle yıkılmışlardır. Bu durum Mavi'yi de çok fazla yıpratmıştır. Daha önceden Hasibe tarafından yerine getirilmesi istenilen tüm istekler büyük önem kazanmış ve herkes bu isteklerin birer birer yerine gelmesi konusunda çaba sarfetmeye başlamıştır.

Aşk ve Mavi 23. Bölüm Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi Fragmanı Aşk ve Mavi 23. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor