Cesur ve Güzel 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta fragmanını kolayca izleyebilirsiniz.

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Cesur ve Güzel 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve gelecek perşembe günü dizi içerisinde nelerin olacağını şimdiden merak etmeye başladık bile. Bildiğiniz üzere STAR TV ekranlarında izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başarmış olan dizinin günden güne daha karmaşık bir yapıya bürünmesi merak seviyesini daha da artırmaya devam ediyor. Cesur'un babasının katilini bulmak konusunda oldukça kararlı olmasıyla birlikte karşılaştığı yeni bilgilerin onu bambaşka bir yola doğru götüreceğini dizi içerisinde görebiliyoruz.

Cesur ve Güzel 16. Bölüm Özeti

Ortaya yeni çıkmaya başlayan bazı gerçeklerle birlikte Cesur babasının katilini bulmak konusunda oldukça önemli yol kat etmeye başlamıştır. Kendisini yıllar öncesinden babasız bırakan katili bulmak konusunda büyük bir çaba göstermeye devam etmektedir. Babasını öldüren kişiden hesap sormak isteyen Cesur'un vermiş olduğu savaşta yine zarar görebilme ihtimaline sahip olan kişi ise Sühan'dan başkası değildir.

Rıza ise Cesur'un gerçekleri öğrenmesi konusunda ona uzaktan rehberlik etmeye devam ediyordur. Bu durum içerisinde Cesur'un Tahsin'den intikam alacağı konusunda beklentileir yüksektir. Tahsin'in ölümünü görmek için bu konuda tüm çabasını sergileyecektir. Diğer taraftan Tahsin ise Rıza'yı öldürmesi gerektiğini bildiği için onu yok etmekte kararlıdır. Lakin Cesur'a kurmuş olduğu planı başarısız olur ve kendi kurduğu tuzağa yakalanmıştır.

Ortada var olan düşmanlıklara rağmen Sühan ile Cesur arasında yer alan aşk ise günden güne daha da büyümeye devam etmiştir. Cesur, Tahsin'e karşı duyduğu nefretten sahip olduğu aşkını uzaklaştırmayı başarmıştır. Bu nedenle intikam durumlarıyla aşkını ayrı tutmayı başarır.

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Fragmanı izlemek için tıklayınız

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 2. Fragmanı İzle

fragmanı izlemek için tıklayınız

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor