Kara Sevda Dizisi 59. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Kara Sevda dizisi 59. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin gelecek bölümü merakla beklenmektedir.

Kara Sevda Dizisi 59. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Kara Sevda 59. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gelecek hafta neler olacak merakla beklenmektedir. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan dizinin gün geçtikte hayran kitlesi daha da kalıplaşmaya devam ediyor. Dizinin içerisinde yaşanmakta olan olaylarda günden güne daha da karmaşıklaşıyor.

Kara Sevda dizisi sahip olduğu oyuncu kadrosuyla belirli bir izleyici kitlesine sahip durumda. Özellikle dizide rol alan Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor ve Kerem Alışık gibi isimlerin var olması dikkat çekici durumdadır. Oldukça etkileyici oyuncu kadrosu nedeniyle Çarşamba günleri reyting mücadelesine devam eden dizinin gelecek hafta bölümü de şimdiden merakla beklenmektedir.

Kara Sevda 58. Bölüm Özeti

Kemal, Zeynep'i ölmek üzereyken bulmuştur. Ölmek üzere olan Zeynep'in hayatını kurtarmış olan Kemal, kardeşini kaybetmenin acısıyla yüzleşmekten son anda kurtulacaktır. Ama daha pek çok cevaplanması gereken sorular bulunmaktadır. Kemal Ozaan'ın ölümünü aydınlatmak için bir karar vermesi gerekmektedir.

Nihan'ın basın toplantısı esnasında gerçekleştirmiş olduğu çıkışa Emir tarafından karşılık gelmiştir. Bu esnada yakında boşanacakları konusunda bilgi verecektir. Emir Nihan'a karşı hesabını halletmek için yeni adımlar belirlemiş ve buna göre plan yapmıştır.

Hakan'ın Kemale vermiş olduğu taze bir bilgi sayesinde Kemal'in sahip olduğu fikir ve bakış açısı bir anda değişmeye başlamıştır. Dizinin gelecek haftaki bölümünde işlerin daha da karışacağı böylelikle görülmüş oluyor.

Kara Sevda 59. Bölüm Fragmanı İzle

Fragmanı izlemek için tıklayınız

 

Kara Sevda Kara Sevda 59. Bölüm Kara Sevda Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film