Kırgın Çiçekler 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kırgın Çiçekler 74. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta yayınlanacak bölümde neler olacak merakla bekleniyor.

Kırgın Çiçekler 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında pazartesi günleri izleyecileri ile buluşan Kırgın Çiçekler 74.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizinin 73.bölümünde bildiğiniz züere Cemre ve Serkan, Kemal'in kötü planları nedeniyle inşaatta ölümle yüzyüze gelmişlerdir. Feride ve Toprak Cemre'nin ortalarda olmadığını fark ettiklerinde, ortalarda olmayışı nedeniyle kendilerini bir telaş sarmıştır. Güney ile Songül'ün evlenmiş olması nedeniyle Sadullah Songül'ü evlatlıktan çıkarma kararı almıştır. Kemal ise Mesude tarafından bıçaklanmıştır. Diğer taraftan Eylül'ün hayatta kalabilmesi için ölmek üzere olan Kemal'in kurtulması gerekir. Meraklı bir bekleyiş içerisinde olan kişileri, Kemal'in ilginç bir sürprizi karşılamıştır.

Kırgın Çiçekler Konusu

16 yaşında genç bir kız olan Eylül'ün hayat hikayesinin anlatıldığı dizi de, annesi, kız kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşam mücadelesi vermesini izliyoruz. Eylül sürekli olarak Kemal tarafından taciz tehdidiyle karşı karşıyadır. Bu durumu annesine anlatan Eylül, annesiyle karar verip bir çözüm yolu bulurlar. Bu çözüm de, Eylül'ün yetimhaneye yerleşmesidir. Bu nedenle annesi Eylül'ü yetimhaneye bırakacaktır. Bundan sonra dizide yaşanan olaylar meydana gelmeye başlar.

Kırgın Çiçekler 74. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin 74.bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıda yer alan resme tıklayarak 74. bölüm fragmanını izleyebilir ve gelecek hafta neler olacağı konusunda fikir edinebilirsiniz.

Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler 75.Bölüm Kırgın Çiçekler Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor