Ford Ve Tesla Mücadelesi Kızışacak Gibi Görünüyor

Dünyanın iki farklı otomobil devi Ford ve Tesla arasındaki mücadele daha da alevlenecek gibi görünüyor.

Ford Ve Tesla Mücadelesi Kızışacak Gibi Görünüyor

Ford ile Tesla arasında özellikle sürücüsüz ve uçan otomobil konusunda mücadelenin son sürat devam ettiği biliniyor. Otomobil dünyasının Amerikalı iki büyük dev markası Ford ve Tesla arasındaki yarış son sürat devam ederken gelecek günler sürücüsüz uçan otomobiller vaat ediyor.

Trafikte direksiyon başında geçirilen stresli vakitler, sıkıcı uzun yolculuklar derken, sürücüleri bu dertten kurtaracak dâhice projeler için iki dev firma adım atmaya hazırlanıyor.

Uçuş tadında karayolu seyahati:

Tesla otomobil dünyasına hâkim durumda gözükse de diğer rakip firmalar da boş durmuyor ve kendini yeniliyor. Ford’un İngiltere’de Spafax Group’un başkanı ve CEO’su Nail McBain’in yaptığı açıklamalarında gelecekteki otomobil yolculuklarının uçak yolculuğundan farkı olmayacağı ve melez araçlar üretecekleri şeklinde konuştu. Elektrikli arabalar pazarında kızışan rekabet son zamanların en hareketli dünyası olan mobil dünyayı geride bırakacağa benziyor. Bunun yanında rakip firma Tesla da piyasaya çıkardığı otomobillerde her geçen gün yeni trendler sunarak Ford’u sollamaktadır.

Özellikle yoğun trafik olan yerlerde günün büyük bir bölümünün otomobil içinde geçirildiği düşünülürse alternatif ve daha kullanışlı, zamandan tasarruflu otomobiller düşünmek kaçınılmaz olacaktır. Keyifli sürüşler için 2021 tarihi dönüm noktası olabilir.

Ford Tesla
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor