Yeni Batman Filminin Yönetmeni Matt Reeves

Kısa bir süre önce hem oyunculuk hem de yönetmenlik koltuğunda olacağı söylenilen Ben Affleck'in yönetmenlik koltuğuna Matt Reeves oturacak.

Yeni Batman Filminin Yönetmeni Matt Reeves

Ben Affleck'in yönetmenlik koltuğundan vazgeçmesi üzerine Batman filminin yeni yönetmeni belli oldu. Filmin yeni yönetmeni Matt Reeves olacak. Batman filminde Batman karakterini canlandıran Ben Affleck aynı zamanda da yönetmenlik koltuğuna oturacaktı. Ancak son zamanlarda yaptığı açıklamalar sonrasında sadece rolüne odaklanmanın daha iyi olacağını açıkladı.

Filmin hem başrolü hem de yönetmeni olan Ben Affleck'in açıklamalarından sonra da Matt Reeves'in yeni yönetmen olacağı konuşuluyor. Matt Reeves Hollywood dünyasının başarılı isimleri arasında yer alıyor. Warner Bros.' un yönetmenlik konusunda Matt Reeves olmasını kararlaştırdığı düşünülüyor. Resmi bir açıklama olmasa da Warner Bros. ve Matt Reeves'in filmin yönetmenliği konusunda uzlaştıkları konuşuluyor. Filmin yeni yönetmeni artık Matt Reeves olarak adlandırılıyor. Konuşulan bir diğer konu ise Ben Affleck'in Batman karakterini canlandırmayı bırakıp bırakmayacağı yönünde.

 Ben Affleck Canlandırdığı Batman Karakterini Bırakacak Mı ?

Yönetmenliği bırakmasının ardından oldukça konuşulan Ben Affleck'in Batman karakterini canlandırmaktan vazgeçeceği de konuşuluyor. Filmin yönetmenliğini bıraktıktan sonra Ben Affleck'in bunalıma girdiği söyleniyor. Ancak tüm bu haberlere rağmen şu anda öyle bir durum olmadığı ve Batman karakterini aynı şekilde canlandıracağı belirtildi. 

Batman Yönetmen Batman Filmi Ben Affleck Matt Reeves
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor