Gürültüyü Engelleyen Yeni İcat Muzo

Kişilerin uyuyabilmeleri için geliştirilmiş gürültüyü engelleyen yeni icat olan Muzo ismindeki cihaz oldukça beğeniliyor.

Gürültüyü Engelleyen Yeni İcat Muzo

Muzo adı verilen Kickstarter ve İndiegogo’nun projesi dışarıdan gelen bütün gürültüleri engelliyor ve uyuyabilmeniz için müzik bile çalıyor.

İndiegogo ve Kickstarter gibi proje aşamasında olan fikirlerin ürünleri dönüştürüldüğü platformlar tarafından ortaya konulan ve milyon dolarlar üzerinde bağışla yola çıkan Muzo adlı cihaz bulundukları ortamdaki ve dışarıdan gelen gürültülerden rahatsız olan kişileri yakından ilgilendiren bir icat.

Muzo’nun Sahip Olduğu Özellikler

Uyku, sessizlik ve gizlilik gibi üç farklı moda sahip olan Muzo adlı cihaz, hem bulunulan ortamdaki sesin izole edilmesini sağlıyor hem de yatıştırıcı müzikler çalarak stres atmanıza veya uyumanızı sağlıyor.

Sessizlik moduna alınarak cam türü yüzeylere yapıştırıldığı zaman titreşimi engelliyor ve dışarıdan gelen gürültüleri cama ilave olarak izole edebiliyor. Böylece dışarıdan gelen gürültünün daha az işitilmesini sağlıyor. Ayrıca kalabalık mekânlarda söylenilenlerin çevredeki insanların duymamaları için kullanılabiliyor. Bu da titreşimler vasıtasıyla ses dalgalarının bir yerde tutulmasıyla mümkün hale geliyor.

İndiegogo’da 1.6 milyon dolar ve Kickstarter’da 532 bin dolarlık gelir elde etmiş olan Muzo, 159 dolar ve kargo bedeli ödenerek ön sipariş vasıtasıyla satın alınmakta.

Muzo Gürültü Engelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor