Karanlık İnternetin En Gizemli Örgütü Cicada 3301

Karanlık internetin yani deep web denilen ve internet dünyasının en gizemli örgütü olan Cicada 3301 hakkında pek çok söylenti bulunuyor.

Karanlık İnternetin En Gizemli Örgütü Cicada 3301

Cicada 3301 internet dünyasının en gizemli örgütü olma unvanını faaliyetinin beş yıldır devam etmesine rağmen korumaktadır. Adı çok duyulmayan Cicada 3301 örgütü internet dünyasında yer alan sayısız gizli örgütten farklı olarak adın sanı çok anılmayan hacker olarak daha da gizemlidir.

Cicada 3301 üyeleri kimlerdir, örgüt nasıl çalışır?

Cicada 3301 her ne kadar örgüt olarak kabul edilse dahi o kadar gizemlidir ki gerçekte kaç kişiden oluşan bir örgüt olduğu bilinmemektedir. Belki tek bir kişiden oluşmaktadır belki de bir grup insandan. Ama bilinen o ki bu örgüt hiçbir şekilde hecklenmiyor. En donanımlı örgütler dahi Cicada 3301 adlı örgütün parasını çalamıyor. Kendine çok yeni bir metot geliştiren Cicada 3301 klasik hacker dışında yollar denemektedir. İnternetin en gizemli örgütü olan bu grup internetin kod bulmacalarının en zor olanlarını dahi çözebilen insanları tespit etmektedir.

Cicada 3301'i kim destekliyor?

Net bir kanıt olmamakla birlikte Cicada 3301'in destekçisi bazı kitleler İlluminati, bazı kitleler Masonlar, bazılarına göre Anonymous grubu, bazılarına göre de ABD'dir. Örgüt, kişi veya ülke olarak destekleyicisi de kendisi gibi muamma olan bu örgüt hakkında ki tek kesin bilgi örgütün çok zeki insanlarda oluştuğudur.

Karanlık İnternet Deep Web Cicada 3301
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor