Giyilebilir Akıllı Ses Kayıt Cihazı Senstone İle Tanıtışın

Giyilebilir teknolojiler içerisinde yeni bir ürün olan Senstone ses kayıt cihazı olarak piyasada yerini aldı.

Giyilebilir Akıllı Ses Kayıt Cihazı Senstone İle Tanıtışın

Giyilebilir teknolojinin sunduğu yeni bir ürün olan Senstone, söylenilenleri telefona kaydeden, oldukça şık bir aksesuar, bir akıllı cihazdır. Senstone, boyutları itibariyle dünyanın en küçük giyilebilir akıllı cihazlarından birisidir.

Senstone Nasıl ve Ne Amaçla Kullanılır

Senstone, gündelik yaşamda akla gelen fikirlerin, ileride hatırlanması gerektiği için not edilmesi gereken işlerin, oldukça pratik bir şekilde telefona aktarılmasını sağlayan akıllı bir ses kayır cihazıdır. Senstone’un aktif hale getirilmesi için üzerinde yer alan düğmeye basılması gereklidir. Senstone, aktif hale geldiğinde söylenen her şeyi yazıya dönüştürmeye başlar, akıllı telefona yüklenecek bir uygulamaya da anında kaydeder.

Akla gelebilecek her türlü şeyin pratik ve hızlı bir şekilde not edilmesini sağlayan Senstone sayesinde, not almak üzere telefonun çıkartılması ve yazmakla uğraşılması gerekliliği ortadan kalkar. Senstone’un pasif modda kullanımı da mümkündür. Pasif modda iken cihaz, söylenenleri kaydetmeye devam eder, aktif hale geçtiği anda ise telefona aktarır.

Senstone notları kaydederken, konum ve zaman bilgilerini de saklar. Ses kaydı sırasında “hashtag” denildiğinde, kaydedilen notu kendi hashtag kategorisinde sınıflandırır. “hashtag” kelimesi ile kaydedilen notlara, uygulama içerisinde tek bir yerden erişmek mümkündür.

Senstone, şu anda 11 farklı dili algılayabilmektedir. Bir Kickstarter projesi ürünü olan Senstone’un geliştirici ekibi, hedeflenen paraya çoktan ulaşmıştır. Senstone’un fiyatı 80 ila 150 dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Ses Kayıt Cihazı Giyilebilir Teknoloji Akıllı Kayıt Cihazı Kayıt Cihazı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor