Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Modellerine Android Nougat Geldi

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge modellerine Android 7.0 yani Android Nougat versiyonunu Türkiye'de getirdi.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Modellerine Android Nougat Geldi

Samsung Electronics’in Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in daha öncesinde Şubat ayının ikinci haftası olarak belirttiği güncelleme bir gün gecikmeyle 13 Şubat 2017 tarihi itibariyle yayınlanmaya başladı.

Kısa bir süre öncesinde Ocak ayı içerisinde Galaxy 7S serisinin modellerine geleceği açıklaması yapılan Android 7.0 Nougat güncellemesi, Samsung Electronics’in Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in açıklamasıyla Şubat ayının ikinci haftasına gecikeceği bildirilmişti. Görünüşe bakılırsa bazı aksaklıklar nedeniyle bir günlük bir gecikme daha yaşayan güncelleme 13 Şubat itibariyle Türkiye’de yer alan bütün Samsung Galaxy S7 serisine gelmiş bulunuyor.

Cihaza göre boyut farklılığı yaşansa da 1.2 GB veya 1.4 GB boyutlu olsa da Türkiye’de bulunan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge sahipleri Andorid 7.0 Nougat güncellemesine sonunda kavuşmuş oldular.

Samsung’un Diğer Modellerine Güncelleme Ne Zaman Gelir?

Tansu Yeğen’in açıklamalına göre Samsung’un Galaxy S6, S6 Edge+ ve Note 5 modellerine içerisinde bulunduğumuz haftanın sonunda Android 7.0 Nougat güncellemesi gelecek. Galaxy S6 Egde modelineyse güncelleme önümüzdeki hafta gelmiş olacak. GalaxyA serisine dağıtım Mayıs ayında yapılırken, GalaxyJ serisine de Temmuz ayı itibariyle dağıtım gerçekleşecek.

Samsung Galaxy S7 Galaxy S7 Edge Android Android Nougat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film