LG G6 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Tahminler Artıyor

Tanıtımına az bir süre kala LG G6 özellikleri ve fiyatı konusunda ortaya atılan çeşitli fikirler bulunuyor.

LG G6 Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Tahminler Artıyor

LG G6 merakla beklenirken, sızdırılan fotoğrafları da sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Daha önce birçok kez gördüğümüz fotolara bir yenisi daha ekendi. Bu defa yansıyan fotoğraf ise telefonun ön kısmı. Bu fotoğrafa bakıldığında yeni modelin ince hatlara sahip olduğu görülüyor.

LG G6’nın Bazı Özellikleri;

LG G6 18/6 en ve boy, 5.7 inç ekran, 2880/1440 çözünürlükle ve metal tasarımıyla karşımızda. Qualcomm snapdragon 821 beklenen modelde, arka iki kamera, google asistan, su geçirmezlik ve parmak izi teknolojisi gibi özelliklerde bizleri bekliyor.

G5 teki tasarımla istenilen başarıya ulaşamayan şirket,G6 tasarımı için büyük yatırım yapmış durumda. Piyasada bulunmayan Qualcom snapdragon 821 ise en kuvvetli kozları olacak gibi. NWC 2017 etkinliğinde 26 Şubatta tanıtılması bekleniyor. Fiyatın ise 650$-700$ arasında tutularak, ne 650 $’dan az ne 700$ dan fazla stratejisiyle uygulanması bekleniyor. Bu rakamlara bakıldığında ise G5 modelinin piyasaya çıkış fiyatından daha ucuz bir fiyatla karşımıza çıktığını görüyoruz. Son olarak tasarımını ve özelliklerini merakla beklediğimiz modelin, Nisan veya Mayıs ayında piyasada satışa sunulası bekleniyor. Bende şimdiden heyecanla bekleyenler arasında ki yerimi almış bulunmaktayım.

LG G6 LG LG G6 Özellikleri LG G6 Fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film