Kara Sevda Dizisi 57. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kara Sevda Dizisi 57. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak merakla beklenmektedir.

Kara Sevda Dizisi 57. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kara Sevda 57. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak merakla beklenmektedir. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan dizinin gün geçtikte hayran kitlesi daha da kalıplaşmaya devam ediyor. Dizinin içerisinde yaşanmakta olan olaylarda günden güne daha da karmaşıklaşıyor.

Kara Sevda dizisi sahip olduğu oyuncu kadrosuyla belirli bir izleyici kitlesine sahip durumda. Özellikle dizide rol alan Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor ve Kerem Alışık gibi isimlerin var olması dikkat çekici durumdadır. Oldukça etkileyici oyuncu kadrosu nedeniyle Çarşamba günleri reyting mücadelesine devam eden dizinin gelecek hafta bölümü de şimdiden merakla beklenmektedir.

Kara Sevda 56. Bölüm Özeti

Kanun bakımından Emir'in kızı durumunda olan Deniz'i kaçırdığı iddiası nedeniyle göz altına alınmış olan Kemal için durumlar oldukça zor bir hal almıştır. Kemal'in asıl hüsrana uğramış olmasının sebebi ise, Deniz'in Kemal'e baba diye hitap etmesidir. Diğer taraftan Nihan, Kemal'in hapisten kurtulması için pazarlık yapmaya gittiği zaman eline Ozan'ın ölümü konusunda ipuçları geçmiştir. Kemal ile bir şekilde görüşmeyi başarmış olan Nihan, öğrenmiş olduğu ipucunu Kemal'e aktarır.

Emir, Kemal'in şiddetli bir şekilde cezalandırılması için elinden geleni yapmaya çalışır. Kemal'in ise başındaki bu davadan kurtulabilmesi için sahip olduğu tek bir şans bulunur. Bu şans ise Emir'e karşı babalık davası açmaktır. Kemal kurtulma şansı olan bu yolu tercih ederse karşısına pek çok riskin çıkma ihtimali de mevcuttur.

Emir, Kemal'in serbest kalmış olmasına oldukça sinirlenmiştir. Serbest kalmış olan Kemal, Nihan ile birlikte korkusuzca belirledikleri yolda ilerlemeye kararlıdırlar. Bu durum nedeniyle Emir'in onları ayırma planları oldukça güçleşecektir. Kemal ile Nihan'ın mutlu sona doğru gitgide yaklaştıkları artık kesindir. Kemal, Nihan ile evlenme konusunda ise oldukça kararlıdır.

Kara Sevda 57. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin gelecek haftaki bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren sizler için paylaşılacaktır.

Kara Sevda Kara Sevda Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film