Fujitsu'dan Dünyanın En Hafif Bilgisayarı Geliyor

Fujitsu dünyanın en hafif bilgisayarı olan Fujitsu Lifebook U937/P modelini piyasaya sürüyor.

Fujitsu'dan Dünyanın En Hafif Bilgisayarı Geliyor

Bilişim sektörünün önde gelen firmalarından Fujitsu yine bir rekora imza atarak dünyanın en hafif bilgisayarını duyurdu. Fujitsu tarafından üretilen LIFEBOOK U937/P modeli sadece 799 gram ağırlıkla dünyanın en hafif bilgisayarı olma başarısını gösteriyor.

Fujitsu Lifebook U937/P Özellikleri

Fujitsu Lifebook U937/P dizüstü bilgisayar 799 gram ağırlığı ile en hafif bilgisayar olma özelliği taşıyor. Bu modelin yanında Fujitsu, katlanabilir özelliği ile Lifebook P727/P modelini de piyasaya sürüyor. Lifebook modellerinin hepsinde 7.nesil olarak bilinen en yeni İntel Core işlemciler yer alıyor. Siyah ve kırmızı renk seçenekleri bulunan U937/P modelleri 15.5 mm kalınlığında olacak. Kullanacağı İntel Kaby Lake işlemcisi haricinde sistemler özellikleri konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Fujitsu tarafından üretilen diğer modellerde olduğu gibi dünyanın en hafif bilgisayarı olma özelliği taşıyan U937/P modellerinde de yine Windows 10 Pro işletim sisteminin tam sürümünü göreceğimizi tahmin ediyoruz. Hafif olmasının yanı sıra şık tasarımı ile de kullanıcıları cezbedecek olan Fujitsu U937/P modelinin Şubat ayı içerisinde piyasada olması bekleniyor.

Günümüzde teknolojik cihazların görüntülerinin ve sahip oldukları özelliklerin yanı taşınabilirlik ve ağırlık özellikleri de oldukça dikkatle inceleniyor. Çünkü bir cihaz satın alan kişiler hem sahip oldukları kolay taşımak hem de iyi bir performans elde etmeyi istiyorlar.

Fujitsu Bilgisayar Fujitsu Lifebook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film